Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Sporty walki

Golon: Przede mną sezon wyzwań w MMA (wideo)

Piotr Golon to prawdziwe objawienie w sportach walki. Wychowanek Fight Academy prowadzony przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka bardzo udanie zaprezentował się w 2016 roku w szeregu imprez zarówno w formule boks, kickboxing, jak i MMA. Jakie ma sportowe plany?

piotr_golon1_15_02_17

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka w klubie trenuje od nieco ponad roku. Bardzo udanie w minionym sezonie zaprezentował się w Grand Prix Polski MMA i Grapplingu w Wołominie, gdzie wywalczył srebrny medal.

Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka bardzo udanie zaprezentował się także w Zunifikowanych Mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Kickboxingu, gdzie wywalczył brązowy medal. W Kosa Cup w czeskiej Pradze wywalczył złoty medal w kategorii kicklight.

Jeden z najbardziej obiecujących zawodników Fight Academy Ostrołęka bardzo udanie zaprezentował się także w formule boks w Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów. W hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach wygrał walkę przez techniczny nokaut wzbudzając duży aplauz publiczności.

W głosowaniu na Sportowca Roku 2016 w regionie zdobył 424 głosy i zajął siódme miejsce.

- Jestem zadowolony ze wszystkich swoich sukcesów, ale największym było zdobycie medalu w czeskiej Pradze - podkreślał po odbiorze statuetki za siódme miejsce w plebiscycie wychowanek Fight Academy Ostrołęka Piotr Golon. - Chciałbym w tym roku zaprezentować się w formule MMA i osiągnąć jak najlepsze wyniki.

Więcej o utalentowanym zawodniku Fight Academy Ostrołęka Piotrze Golonie w materiale filmowym z Gali Sportowiec Roku 2016 w regionie.