Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Sporty walki

Pyskło: Celuję w złoto Mistrzostw Polski (wideo)

Dominika Pyskło to niezwykle utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, która w kolejnych sezonach uzyskuje coraz większe sukcesy. Podopieczna sensei Wiesława Orzoła stanęła również na podium w głosowaniu na Sportowca Roku 2016 w regionie.

dominika_pysko1_16_02_17

Dominika Pyskło w 2016 roku stanęła m.in. na najniższym stopniu podium w Pucharze Europy w Lublinie w kategorii juniorek -55 kg. Reprezentantka Ostrołęckiego KKK świetnie zaprezentowała się także w zawodach Pucharu Polski w Ciechanowie, gdzie wywalczyła złoty medal w kumite i stanęła na najniższym stopniu podium w konkurencji kata.

Dominika Pyskło bardzo udanie rywalizowała również w szeregu ogólnopolskich imprez nie opuszczając podium. Z pewnością to jedna z najbardziej perspektywicznych zawodniczek Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Który z sukcesów był dla niej najważniejszy?

- Najbardziej cieszy mnie złoty medal Pucharu Polski wywalczony w 2016 roku w Ciechanowie - mówiła po wręczeniu nagrody czołowa zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin Dominika Pyskło. - To zawody z udziałem najlepszych zawodników z najlepszych klubów w Polsce. Jestem zadowolona także z trzeciego miejsca w zawodach Pucharu Europy.

A jakie cele i plany przed Dominiką Pyskło w obecnym sezonie? Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.