Rozpędzone ostrowianki wygrywają kolejny mecz

Piłkarki KS Ostrovia odniosły kolejne zwycięstwo w meczu III ligi kobiet - w grupie mazowieckiej. Tym razem podopieczne trenera Michała Kacprzaka pokonały na własnym obiekcie Mazovię Grodzisk Mazowiecki 3:1.

To już trzecie zwycięstwo żółto-zielonych w rundzie wiosennej. Tym samym po raz kolejny kompletują trzy punkty.

Pierwszą bramkę dla ostrowianek zdobyła Ola Wilk, której asystowała Klaudia Zaręba. Jeszcze przed przerwą po stałym fragmencie gry i niefortunnej interwencji jednej z naszych zawodniczek Mazovia wyrównała.

Po przerwie lepiej w mecz weszła drużyna Mazovii, która już po chwili wyszła sam na sam z naszą golkiperką. Joanna Żak wyszła jednak zwycięsko z tej opresji i uchroniła swój zespół od utraty gola. Po tej akcji inicjatywę przejęły piłkarki Ostrovii.

Duet skrzydłowych grał tego dnia koncertowo. Aleksandra Wilk i Klaudia Zaręba miały udział przy kolejnych trafieniach. Druga bramka była kopią pierwszej. Podanie Klaudii wykończyła Aleksandra. Ola Wilk nie chciała być dłużna koleżance i kilka minut później to ona asystowała przy bramce Klaudii Zaręby. Ostatecznie podopieczne Michała Kacprzaka pewnie pokonały Mazovię 3:1.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mazovia Grodzisk Mazowiecki 3:1 (1:1)
Bramki: Wilk (dwie), Zaręba.

Ostrovia: Żak - S. Śladewska, Grabowska, Kempisty, Kordyszewska - Wilk, Zadroga, Świercz, Zaręba (70. Galanty) - Tyl (64. Rypińska), Brzostek (50. Tyszka) oraz Kowalczyk.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mazovia Grodzisk Mazowiecki (fot. Sławomir Stępczyński)
KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mazovia Grodzisk Mazowiecki (17.04.2016)