Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Taniec


Trzynastolatka z Broku zatańczyła z Bieberem

Na piątkowym koncercie w Krakowie wystąpił Justin Bieber. Ten koncert stał się szansą dla jego fanów na wspólny występ ze swoim idolem. Artysta przygotował niespodziankę. Zaprosił młodych tancerzy do wspólnego występu podczas koncertu.

13112016julia_sztandera5

(Fot. Facebook)

Aby wziąć udział w castingu należało wysłać swoje zgłoszenie wideo z prezentacją fragmentu choreografii do piosenki "Children" i oznaczyć ja w serwisie YouTube hashtagiem #PurposeTourChildren.

Jedną z kandydatek była 13-letnia Julia Sztandera tańcząca w zespole Zament ostrowskiego domu kultury. Julce się udało! Została wybrana i zatańczyła z Bieberem.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Wasze opinie

xD   00:53, 14.11.2016

no cusy

Regina   12:25, 14.11.2016

Byłam, widziałam na żywo...

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.