Opublikowano

Studniówka LO im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia, wideo)

W sali bankietowej "Tango" w Szulborzu Wielkim sto dni do egzaminu dojrzałości odliczali maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja

W sali bankietowej "Tango" w Szulborzu Wielkim sto dni do egzaminu dojrzałości odliczali maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej.

Zabawę tradycyjnie rozpoczęto od poloneza, do którego układ przygotowała absolwentka szkoły Kinga Pochmara.

- Nietrudno zobaczyć jak czas szybko mija. Tak niedawno przekraczaliście mury naszej szkoły. Dzisiaj, przepiękne młode panie, dostojni panowie, nie do poznania. A patrząc na twarze rodziców wzruszonych, którzy dopiero uświadamiają sobie, że tak naprawdę staliście się dorosłymi. Dzisiaj zapomnijcie o maju, bawcie się i wspominajcie tę chwilę jak najdłużej. Życzę wspaniałej zabawy z uśmiechem na ustach do samego rana - powiedział Waldemar Bartosik, dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej.

Do zabawy przez całą noc zachęcał Music DJ Artur Jasiński. Na balu bawiło się kilkaset osób.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej relacji zdjęciowej. W galerii znajduje się blisko 500 zdjęć.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz