Ostrovia zatrzymała lidera z Grodziska Mazowieckiego (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka w spotkaniu 29. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej podzielili się punktami z Pogonią Grodzisk Mazowiecki przy remisie 1:1.

ostrovia_pogon_04_05_17

W spotkaniu rozegranym na stadionie przy ulicy Warchalskiego już w jedenastej minucie meczu bramkę zdobył Adam Dobosz. W pierwszej odsłonie meczu obie drużyny potrafiły stworzyć kilka sytuacji strzeleckich, ale kolejnych bramek kibice nie oglądali.

W drugiej odsłonie meczu padła jedna bramka, a jej autorem został Damian Jaroń. Czołowy strzelec rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej i najlepszy snajper Pogoni w 58. minucie gry wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Michale Żółtowskim.

W efekcie w środowej konfrontacji doszło do podziału punktów. W kolejnym spotkaniu IV ligi mazowieckiej w grupie północnej piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka zmierzą się z KS Łomianki. Mecz zaplanowano na sobotę 6 maja. Początek o godz. 11.00.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1 (1:0)
Bramki: Dobosz 11 - Jaroń 58. (k)

Ostrovia: Poluliakhov - Sz. Wątróbski, Zaremba, Małkiński, Lipski - Dzwonkowski (60. Oleś), R. Wilczewski, Korytkowski, D. Wilczewski (84. Decyk) - Dobosz, Zacheja (90. Wasil)