Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Pływanie


Najlepsi pływacy zmierzą się w mistrzostwach

Ponad trzysta zawodniczek i zawodników przystąpi do rywalizacji w ostrołęckim Parku Wodnym "Aquarium" w szóstej edycji otwartych mistrzostw Ostrołęki w pływaniu. W zawodach nie zabraknie reprezentantów Ostrowi Mazowieckiej.

plywanie_27_10_17

Do zmagań przystąpi rekordowa liczba uczestników z 30 klubów z Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego, Pułtuska, Łomży, Szczytna, Sokołowa Podlaskiego, Ciechanowa, Konstantynowa Łódzkiego, Białegostoku, Giżycka, Piaseczna, Suwałk, Ostrowi Mazowieckiej, Legionowa i Nieporętu.

- Z pewnością będzie to ciekawa rywalizacja pomiędzy klubami, a dzieci będą biły swoje rekordy życiowe i czerpały radość rywalizacji w pływaniu. Cieszymy się z rekordowego zainteresowania zawodami i mamy nadzieję, że impreza na długo pozostanie w pamięci młodych pływaków - mówi Andrzej Pyskło, szkoleniowiec UKS Piątka Ostrołęka.

Zapraszamy do ostrołęckiego Parku Wodnego "Aquarium" w sobotę 28 października o godz. 10.00.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.