Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Festiwal Zdrowia i Urody - Miasto dla Kobiet za nami (zdjęcia, wideo)

Po raz kolejny Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej zaprosił płeć piękną z naszego regionu na Festiwal Zdrowia i Urody - Miasto dla Kobiet.

miasto_dla_kobiet1_12_03_18

Podczas festiwalu uczestnicy mogli skorzystać m.in. z konsultacji podologicznych, masażu dłoni i stóp, pomiaru tkanki tłuszczowej, zabiegów wygładzających dłonie oczyszczania i złuszczania twarzy, nawilżania skóry, badania stóp i skanu kręgosłupa.

Nie zabrakło również atrakcyjnych zajęć dla dzieci, np. robotyka i sensoplastyki oraz gier i zabaw z animatorami. Dodatkowo czas umilił występ zespołu Nie Oni Jedni oraz lokalnych artystów wokalnych i grup tanecznych.

W sali fitness można było skorzystać z zaproszenia tanecznego. Był salsation z Moniką Pavlović, czy fitness z Eweliną Kulikowską.

Cały dochód ze sprzedaży biletów przekazano na stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Przystań" w Ostrowi Mazowieckiej. Festiwal odbył się w sobotę 10 marca.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies