Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Koncerty


Uzdolniona Amelia Andryszczyk z pięknym recitalem (zdjęcia, wideo)

Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej zaprosił w sobotni wieczór mieszkańców miasta i regionu na recital Amelii Andryszczyk. Młoda wokalista zaprezentowała szeroki repertuar i zachwyciła zgromadzoną publiczność.

amelia_andryszczyk5_15_04_18

Utalentowana piosenkarka z Ostrowi Mazowieckiej zaśpiewała kompozycje znane z występów w programie telewizyjnym The Voice Kids tj. "There's Nothing Holdin' Me Back" Shawna Mendesa, czy "Za późno" Katarzyny Szczot (Kayah - przyp. red.).

W repertuarze znalazły się również przeboje Margaret, Beyoncé, Miley Cyrus, Rihanny, Ariany Grande, Justina Biebera, Eda Sheerana, Hannah Montana, Toto i Charliego Putha.

Utwór "Attention" zaśpiewała w duecie z przyjaciółką Karoliną Czarkowską. Natomiast piosenkę Toto zadedykowała swojemu tacie, który obchodził niedawno urodziny. 14-letnia Amelia wykonała również swoje przeboje tj. "Marzenia" oraz "Ponad miłością".

W drugiej części recitalu Amelii towarzyszyli Janusz Spaulenok, Piotr Skowroński i Paweł Kaja.

Magiczny wieczór z Amelią Andryszczyk odbył się w sobotę 14 kwietnia w MDKulturalnie. Jak zdradziła Marta Molska, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej utalentowaną mieszkankę naszego miasta będzie można usłyszeć na Dniach Ostrowi 2018.


Dodaj komentarz