Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Koncerty


Dożynki Gminne 2018: Zobacz, kto będzie gwiazdą wieczoru (wideo)

Gmina Ostrów Mazowiecka, jak co roku, zakontraktowała gwiazdę polskiej sceny muzycznej, która wystąpi na dożynkach. W ubiegłych latach na gminnej scenie śpiewały wokalistki tj. Margaret, Halina Młynkowa i Monika Lewczuk, teraz zaprezentuje się kolejna utalentowana kobieta, o kim mowa?

2018/06/kasia-kowalska-fot-facebook-jpg_5b1915458ba49Fot. Kasia Kowalska/Facebook

Gwiazdą tegorocznych gminnych dożynek, które odbędą się na początku września w Starej Grabownicy, będzie Kasia Kowalska.

Kasia Kowalska od zawsze była związana z muzyką, to ona wykształciła w niej tak niespotykaną wrażliwość na dźwięki i to właśnie poprzez nią najlepiej może wyrazić swe emocje i uczucia.

Pierwszy debiutancki album Kasi pt. "Gemini" ukazał się 12 września 1994 roku. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez świat muzyczny i znalazła wierną rzeszę nabywców, uzyskując w krótkim czasie status złotej, a następnie platynowej płyty (ponad 300 tys. sprzedanych egzemplarzy).

Kasia Kowalska ma na swoim koncie osiem albumów. W piątek 22 czerwca została zaplanowana premiera najnowszej, dziewiątej, płyty. Jej największe przeboje to m.in. "Bezpowrotnie", "Antidotum", "Pieprz i sól", "To co dobre", "Prowadź mnie", "Domek z kart", "Dlaczego nie!", "A ty, czego chcesz?", "Spowiedź", czy "Baby blues".

Obecnie szacuje się, że sprzedaż wszystkich jej płyt wynosi ponad 1,4 mln egzemplarzy, co stawia ją w gronie polskich artystów z największą liczbą sprzedanych albumów w Polsce.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies