Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

KS Wąsewo uległ Konopiance Konopki (zdjęcia, wideo)

Nie tak wyobrażali sobie początek nowego sezonu w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka piłkarze i kibice KS Wąsewo. Podopieczni trenera Roberta Wilczewskiego przegrali w meczu przed własną publicznością z Konopianką Konopki 1:2.

2018/08/wasewo-konopianka-jpg_5b7a72f20e2f5

Prowadzenie w sobotnim starciu w 33 minucie gry na koncie gości zapisał Damian Kwiatkowski. KS Wąsewo odpowiedziało tuż po przerwie trafieniem Pawła Murawskiego.

W doliczonym czasie gry decydujący cios zadał Damian Kwiatkowski i zapewnił komplet punktów ekipie z Konopek.

Rywalem KS Wąsewo w spotkaniu drugiej kolejki będzie Korona Karolinowo. Mecz został zaplanowany na sobotę 25 sierpnia o godz. 16.00.

KS Wąsewo - Konopianka Konopki 1:2 (0:1)
Bramki: Murawski 47. - Kwiatkowski 33. 90.+4

KS: Akier - Zapatka (86. Stepnowski), Wojdak, Żukowski, Kusik - Wróbel (83. Poleski), Nerek (60. Warszawik), Rychlik, Waracki - Murawski, J. Podolak (80. Pałubiński)