Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Kolarstwo


Dożynkowy wyścig rowerowy dla Nadanego (zdjęcia)

Mariusz Nadany z Morzyczyna Włościańskiego (gm. Sadowne) wygrał rywalizację w dożynkowym wyścigu rowerowym w Starej Grabownicy. W kategorii open wyprzedził drugiego na mecie Macieja Karwowskiego z Łomży oraz Rafała Charuckiego z Ostrowi Mazowieckiej.

2018/09/dozynkowy-wyscig-rowerowy-jpg_5b8e38f581f99

W gronie kobiet najlepsza okazała się Bożena Bednarczyk z Grębek (gm. Wąsewo), przed Moniką Załęgowską z Pruszkowa i Katarzyną Agłuszewicz z Daniłowa-Parceli (gm. Małkinia Górna).

Emocji nie zabrakło także w rywalizacji juniorów, gdzie zwyciężył Rafał Zwierzyński z Ostrowi Mazowieckiej, przed Janem Kochańskim z Małkini Górnej i Jakubem Stefańczykiem z Kaczkowa Starego (gm. Brok).

W najmłodszej kategorii wiekowej do lat 12 w gronie chłopców triumfował Radosław Kowalski, przed Dawidem Bylerem (obaj z Nagoszewki Pierwszej, gm. Ostrów Mazowiecka) i Piotrem Agłuszewiczem z Daniłowa-Parceli. W gronie dziewczynek najlepsza okazała się Aleksandra Kowalska z Zabrodzia, przed Polą Zęgotą z Warszawy i Dominiką Suchcicką z Jasienicy (gm. Ostrów Mazowiecka).

Impreza była zorganizowana w ramach gminnych dożynek. Jej organizatorem była gmina Ostrów Mazowiecka.

Dodaj komentarzZobacz zdjęcia: Dożynkowy wyścig rowerowy dla Nadanego (zdjęcia)

1/28
2/28
3/28
4/28
5/28
6/28
7/28
8/28
9/28
10/28
11/28
12/28

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.