Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

Pierwsza porażka MKS Małkinia (zdjęcia, wideo)

Piłkarze MKS Małkinia doznali nieoczekiwanej porażki w rozgrywkach A klasy w grupie Siedlce. Podopieczni trenera Karola Dmochowskiego w konfrontacji czwartej kolejki przegrali z Jastrzębiem Żeliszew 1:3 i stracili miano niepokonanej drużyny.

2018/09/mks-malkinia-jastrzab-zeliszew-jpg_5b963a840cff0

MKS Małkinia nowy sezon rozpoczął od serii trzech zwycięstw. Podopieczni trenera Karola Dmochowskiego do niedzielnego starcia przystępowali jako lider rozgrywek.

Pierwsze trafienie w meczu na stadionie przy ul. Kolejowej na koncie ekipy z Żeliszewa zapisał Konrad Śliwka w czwartej minucie spotkania. Kolejne bramki padały w drugiej odsłonie meczu. W 73 minucie wynik dla gości podwyższył Krzysztof Mulawa. Trzecią bramkę dla Jastrzębia zdobył Konrad Śliwka, a wynik na 1:3 ustalił w doliczonym czasie gry Cezary Giziński.

Kolejne spotkanie w rozgrywkach A klasy piłkarze MKS Małkinia czeka w niedzielę 16 września o godz. 13.00. Rywalem podopiecznych Karola Dmochowskiego w wyjazdowym starciu będzie Polonez Mordy.

MKS Małkinia - Jastrząb Żeliszew 1:3 (0:1)
Bramki: Giziński 90.+1 - Śliwka 4. 87. Mulawa 73.

MKS: Klamer - Siwek, P. Maliszewski, Giziński, Skłodowski, C. Maliszewski (78. Barszcz), Dmochowski, Suszczyński (75. Dawidczyk), Siwek, Sadowski, Pawłowski, Najgrodzki