Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

Pierwsza porażka MKS Małkinia (zdjęcia, wideo)

Piłkarze MKS Małkinia doznali nieoczekiwanej porażki w rozgrywkach A klasy w grupie Siedlce. Podopieczni trenera Karola Dmochowskiego w konfrontacji czwartej kolejki przegrali z Jastrzębiem Żeliszew 1:3 i stracili miano niepokonanej drużyny.

2018/09/mks-malkinia-jastrzab-zeliszew-jpg_5b963a840cff0

MKS Małkinia nowy sezon rozpoczął od serii trzech zwycięstw. Podopieczni trenera Karola Dmochowskiego do niedzielnego starcia przystępowali jako lider rozgrywek.

Pierwsze trafienie w meczu na stadionie przy ul. Kolejowej na koncie ekipy z Żeliszewa zapisał Konrad Śliwka w czwartej minucie spotkania. Kolejne bramki padały w drugiej odsłonie meczu. W 73 minucie wynik dla gości podwyższył Krzysztof Mulawa. Trzecią bramkę dla Jastrzębia zdobył Konrad Śliwka, a wynik na 1:3 ustalił w doliczonym czasie gry Cezary Giziński.

Kolejne spotkanie w rozgrywkach A klasy piłkarze MKS Małkinia czeka w niedzielę 16 września o godz. 13.00. Rywalem podopiecznych Karola Dmochowskiego w wyjazdowym starciu będzie Polonez Mordy.

MKS Małkinia - Jastrząb Żeliszew 1:3 (0:1)
Bramki: Giziński 90.+1 - Śliwka 4. 87. Mulawa 73.

MKS: Klamer - Siwek, P. Maliszewski, Giziński, Skłodowski, C. Maliszewski (78. Barszcz), Dmochowski, Suszczyński (75. Dawidczyk), Siwek, Sadowski, Pawłowski, Najgrodzki

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies