Komitety wyborcze przedstawiły listy kandydatów do rady miasta Ostrowi Mazowieckiej. W nadchodzących wyborach samorządowych, które odbędą się 21 października br., mieszkańcy wybiorą, kto będzie ich reprezentował w miejskim samorządzie.
"Jedynką" na listach KWW Kukiz'15 będzie w pierwszym okręgu Ewa Anna Jemielita.
W drugim okręgu z pierwszego miejsca startuje Andrzej Jerzy Morawski, który podczas ostatnich wyborów kandydował na stanowisko burmistrza. W trzecim okręgu numerem jeden jest Agnieszka Kalupa.
Na chwilę obecną komitet nie wyznaczył kandydata na urząd burmistrza. Okazuje się, że do walki o fotel włodarza miasta przymierza się kilku chętnych, ale oficjalnej deklaracji na razie nie złożono. Nieoficjalnie wiadomo o trójce chętnych. Czy, któryś z nich włączy się do gry o objęcie władzy w ostrowskim ratuszu?
Listy kandydatów na radnych z Komitetu Wyborczego Wyborców Kukiz'15:
- okręg 1
1. Ewa Anna Jemielita
2. Jan Szymański
3. Wiesława Skwierczyńska
4. Marzena Czarkowska
5. Anna Budna
6. Beata Dąbkowska
7. Stanisław Aleksander Morawski
8. Zdzisław Murawski
- okręg 2
1. Andrzej Jerzy Morawski
2. Stanisław Dylewski
3. Hanna Kosicka
4. Halina Dorota Zaniewska
5. Dariusz Wilczyński
6. Andrzej Mirosław Krasnodębski
7. Anna Kowalczyk
8. Stanisław Najgrodzki
- okręg 3
1. Agnieszka Kalupa
2. Janusz Bogdan Pachowski
3. Włodzimierz Henryk Stelmach
4. Dorota Ziemczyk
5. Janusz Józef Sokołowski
6. Marianna Krajewska
7. Wanda Fidura
8. Jarosław Czarnecki

💬 Komentarze (0)