Ostrovia zwycięża w Szydłowie

W spotkaniu 8 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka podopieczni trenera Pawła Kowalczyka pokonali w wyjazdowym starciu Koronę Szydłowo 4:3. Po raz kolejny piłkarzom Ostrovii zabrakło koncentracji w końcowej fazie meczu.

ostrovia_lipski_10_09_17

Wynik meczu otworzył Daniel Lipski w 5 minucie sobotniego starcia. Rezultat podwyższył Patryk Gromek w 21 minucie i piłkarze Ostrovii do przerwy pewnie prowadzili 2:0.

Po zmianie stron żółto-zieloni strzelili kolejną bramkę. Gola w 53 minucie zdobył ponownie Patryk Gromek i nic nie wskazywało na to, żeby podopieczni trenera Pawła Kowalczyka musieli drżeć o wynik końcowy.

Jednak już dwie i cztery minuty później zmiennik gospodarzy Paweł Podlewski dwukrotnie trafił do bramki strzeżonej przez Oleksandra Poluliakhova. W 60 minucie niezawodny kapitan zespołu Dawid Wilczewski wysunął swoją drużynę na bezpieczną dwubramkową przewagę.

Ostatnie słowo należało jednak do Korony. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry bramkę kontaktową zdobył Dawid Kowalski. To było jednak wszystko na co tego dnia było stać zespół gospodarzy. Ostatecznie podopieczni trenera Pawła Kowalczyka wrócili do Ostrowi Mazowieckiej z kompletem punktów.

Korona Szydłowo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:4 (0:2)
Bramki: Podlewski 55. 57. D. Kowalski 90.+3 - Lipski 5. Gromek 21. 53. D. Wilczewski 60.

Korona: Węgierski - Różycki, Bartnikowski (85. Machnacki), Górniak, Kłos, D. Kowalski, M. Kowalski (80. Grędziński), Kućko, Krz. Małecki (70. Kieczmer), Ka. Małecki (46. Podlewski), Sowiński oraz Rudnicki

Ostrovia: Poluliakhov - Zawistowski (65. Romanik), E. Barzał, Gromek, Krakowiak (68. Augustyniak), Lipski, J. Małkiński (78. Kopacz), K. Małkiński, R. Wilczewski, D. Wilczewski, Zacheja oraz K. Barzał, Rogalski, K. Wątróbski, Sz. Wątróbski

Więcej o rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka niebawem w naszym serwisie sportowym.