Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

GKS Andrzejewo z pierwszą porażką (zdjęcia, wideo)

Po raz pierwszy w obecnym sezonie B klasy w grupie Ostrołęka pokonani z boiska schodzili piłkarze GKS Andrzejewo. Receptę na dobrze spisujących się podopiecznych trenera Łukasza Kamińskiego znalazł ULKS Ołdaki.

2018/09/oldaki-andrzejewo-jpg_5ba89ef7860c2

Wynik sobotniego meczu już w 2 minucie otworzył zawodnik gospodarzy Radosław Żerański. W 28 minucie odpowiedział Dominik Kraszewski i GKS Andrzejewo nabierał wiatru w żagle.

Skrzydła zostały podcięte jednak już sześć minut później kiedy to Daniel Siemborski trafił do siatki strzeżonej przez Piotra Szymańskiego. Na przerwę GKS Andrzejewo schodził z wynikiem 1:2.

Jak się okazało wynik utrzymał się do końcowego gwizdka. Podopieczni trenera Łukasza Kamińskiego mimo kilku klarownych sytuacji nie potrafili zamienić ich na zdobycze bramkowe. Pierwsza porażka w obecnym sezonie stała się faktem.

ULKS Ołdaki - GKS Andrzejewo 2:1 (2:1)
Bramki: Żerański 2. Siemborski 34. - D. Kraszewski 28.

ULKS: Ustaszewski - Banach (70. Żebrowski), Ciecierski, Domalewski (46. Stworzyjan), Gawek (30. Gumkowski), R. Szabłowski (90. Jankowski), D. Szabłowski, Woroniecki, Żerański oraz Kruczyk, Florczykowski, Tyszka

GKS: Szymański - Kapica, Kapusta, P. Kraszewski, D. Kraszewski, R. Piwoński, A. Piwoński, Rybiński, Sekuła (70. Bielski), Sierota, Sokołowski oraz Kamiński

Więcej o rozgrywkach B klasy w grupie Ostrołęka niebawem w naszym serwisie sportowym.