Jedna dobra kwarta to za mało. Sokół przegrywa w Bielsku Podlaskim

Podopieczni trenera Antonio Daykoli musieli przełknąć gorycz porażki po raz drugi w obecnym sezonie 2 ligi mężczyzn, w grupie B. Tym razem lepszy od Sokoła okazał się Tur z Bielska Podlaskiego.

sokol_tur_mecz_18_02_18

Pierwsza kwarta w sobotnim starciu na parkiecie w Bielsku Podlaskim zakończyła się zwycięstwem gospodarzy 23:20.

Kolejne dwie odsłony również były lepsze w wykonaniu Tura, który wygrywał kolejno 26:16 i 23:14. Ostatnia kwarta należała do podopiecznych trenera Antonio Daykoli. Sokół wygrał dziewięcioma punktami 28:19, było to jednak za mało, aby odrobić straty z poprzednich części spotkania.

Ostatecznie Tur pokonał ostrowskiego Sokoła 91:78. Najlepiej punktującym zawodnikiem starcia był dobrze dysponowany Andrii Shapovalov, który zdobył 24 punkty.

W kolejnym spotkaniu Sokół zmierzy się z zawodnikami Akademii Koszykówki Legii Warszawa. Mecz został zaplanowany na sobotę 20 października w hali przy ulicy Trębickiego. Początek o godz. 18.00.

KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Sokół Ostrów Mazowiecka 91:78 (23:20, 26:16, 23:14, 19:28)

Tur: Kuczyński 21 pkt, Mat. Bębeniec 13 pkt, Milewski 13 pkt, Kus 11 pkt, Monach 11 pkt, Weres 10 pkt, Pisarczyk 4 pkt, Lewandowski 3 pkt, Mac. Bębeniec 3 pkt, Stefanik 2 pkt oraz Kiluk, Tomczuk

Sokół: Shapovalov 24 pkt, Barszcz 9 pkt, Niewiński 9 pkt, Sienkiewicz 8 pkt, Słoniewski 7 pkt, Mendak 6 pkt, Ryfa 5 pkt, Jaworski 4 pkt, Grabowski 2 pkt, Kazimierczuk 2 pkt, Niemyjski 2 pkt oraz Tchernev-Rowland

Wszystkie wyniki trzeciej kolejki i tabela rozgrywek 2 ligi mężczyzn w grupie B już niebawem w naszym serwisie sportowym.