Ważne zwycięstwo Ostrovii przy Warchalskiego (zdjęcia, wideo)

Niezwykle ważne trzy punkty zanotowali podopieczni trenera Pawła Kowalczyka w sobotnim meczu rozegranym na stadionie przy ulicy Warchalskiego. W starciu 11 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka Ostrovia wygrała z Tęczą Ojrzeń 3:1.

2018/10/ostrovia-tecza-ojrzen-jpg_5bc43da440ac1

Do przerwy piłkarze Ostrovii i Tęczy nie potrafili znaleźć sposobu na bramkarzy rywali. Worek z golami rozwiązał się za to w drugiej odsłonie meczu.

Najpierw w 53 minucie gry bramkę zdobył kapitan żółto-zielonych Dawid Wilczewski. Wynik w 69 minucie starcia podwyższył Kamil Małkiński. Na dziesięć minut przed końcem Tęcza zdobyła bramkę kontaktową za sprawą samobójczego trafienia Krzysztofa Wątróbskiego. Wynik w 88 minucie ustalił wprowadzony w drugiej połowie Damian Kopacz.

Dzięki zwycięstwu Ostrovia nie traci kontaktu z czołówką ligi okręgowej. Do lidera z Makowa Mazowieckiego podopieczni trenera Pawła Kowalczyka tracą zaledwie cztery punkty. Do końca rundy jesiennej pozostały cztery kolejki i rywalizacja o czołowe miejsca zapowiada się niezwykle emocjonująco.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Tęcza Ojrzeń 3:1 (0:0)
Bramki: D. Wilczewski 53. K. Małkiński 69. (k) Kopacz 88. - K. Wątróbski 81. (s)

Ostrovia: Poluliakhov - J. Małkiński (90. Wasil), Korzeb, K. Małkiński, E. Barzał (62. K. Wątróbski) - Krakowiak (57. Romanik), Sz. Wątróbski, R. Wilczewski (76. Rogalski), D. Wilczewski (90. Bednarczyk) - Zacheja, Zawistowski (78. Kopacz)

Tęcza: Lewandowski - Konop, Drążek (80. Kozłowski), Karczewski, Olszewski, Pniewski, Sawicki, Traczyk, D. Wesołowski (77. Wygocki), R. Wesołowski, Zmudczyński oraz Dobrzeniecki, Pyrzanowski, Tokarski

Wszystkie wyniki jedenastej kolejki i tabela rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka już niebawem w naszym serwisie sportowym.