Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Tragiczny wypadek w Grądach. Nie żyje 56-letni rowerzysta

Około godziny 16.00 w Grądach na trasie Ostrów Mazowiecka - Różan doszło do tragicznego wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i rowerzysty.

2018/08/policja-napis-jpg_5b7bd70447b8e

- Policjanci pracujący pod nadzorem prokuratora wstępnie ustalili, że 27-letni obywatel Białorusi kierując ciężarówką volvo z naczepą w nieoświetlonym miejscu, poza obszarem zabudowanym śmiertelnie potrącił jadącego w tym samym kierunku bez oświetlenia i odblasków 56-letniego rowerzystę mieszkańca powiatu ostrowskiego - mówi w rozmowie z nami sierż. szt. Marzena Laczkowska, rzeczniczka prasowa ostrowskiej policji.

Od kierującego dodatkowo pobrano krew w celu zbadania pod kątem alkoholu i środków odurzających. Badanie alkomatem nie wykazało zawartości alkoholu w wydychanym powietrzy.

- Apelujemy do rowerzystów o rozwagę, w okresie jesiennym gdy szybciej zapada zmrok, sprawne oświetlenie roweru to obowiązkowe wyposażenie, kamizelka odblaskowa dodatkowo zaznaczy obecność rowerzysty na jezdni - przestrzegają ostrowscy policjanci.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies