Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


"Pasaż Sztuki" z nową wystawą (zdjęcia, wideo)

W galerii "Pasaż Sztuki" można obejrzeć nową wystawę. Do 27 stycznia br. mieszkańcy miasta i regionu mają okazję zobaczyć obrazy namalowane przez Urszulę Sobotkę. Wernisaż wystawy odbył się w sobotę 5 stycznia br.

2019/01/urszula-sobotka-wernisaz-jpg_5c3362cebc401

Wystawa pt. "Wielka majówka" jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców w galerii "Pasaż Sztuki" przy ul. Rubinkowskiego 15. Wszystkie prace wystawione na wystawie są przeznaczone na sprzedaż.

- Dlatego nazwałam wystawę "Wielka majówka", ponieważ urodziłam się w maju. Ponadto maj, jako miesiąc w którym wszystko kwitnie, jest piękny. Dla mnie żywy kolor to jest życie i radość - powiedziała podczas otwarcia wystawy Urszula Sobotka.

Urszula Sobotka, artystka i malarka, mieszka w Komorowie. Z wykształcenia jest pedagogiem resocjalizacyjnym i managerem zarządzania oświatą. Pracuje z młodzieżą w ostrowskiej bursie szkolnej.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies