Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Kabarety


Walentynki na wesoło z kabaretem Weźrzesz

Brokowska biblioteka zaprasza wszystkich zakochanych do spędzenia walentynek na wesoło. W sali widowiskowej przy ulicy Pułtuskiej 22 w Broku wystąpi kabaret Weźrzesz.

2019/01/kabaret-wezrzesz-jpg_5c498d865803a

Występ kabaretu został zaplanowany na czwartek 14 lutego o godz. 18.00.

Weźrzesz to jedna z najprężniej rozwijających się grup kabaretowych młodego pokolenia. Coraz częściej zapraszani do kabaretowych programów telewizyjnych.

Grupa prezentuje skecze bardzo różnorodne. Od relacji damsko-męskich przez policjantów, złodziei, dziwnych biur, instytucji aż do kompletnie odchylonego od normy Człowieka Pampersa. Całość owiana inteligentnym żartem.

Kabaret tworzą: Jarosław Pająk - lider, założyciel, autor i aktor oraz Katarzyna Pająk - aktorka, nadworny grafik kabaretu, lubi dzieci i dziczyznę.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.