Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sporty walki


Czternaście walk podczas WOR War03. Ruszyła sprzedaż biletów!

Po raz trzeci Ostrów Mazowiecka pokaże, co ma najlepszego do zaoferowania, jeżeli chodzi o sporty walki. Już w sobotę 30 marca - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy ulicy Trębickiego stanie się areną 14 pojedynków na zasadach mma, brazylijskiego jiu jitsu, boksu i kick-boxingu.

mma_wor_war01_02_04_17

Ruszyła już sprzedaż biletów w kasach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej.

Pierwsza gala została zorganizowała przez Academię Gorila Ostrów Mazowiecka z czystej pasji, nie mieli żadnego doświadczenia i wiedzy na temat organizacji tak dużej imprezy. Drogę jaką przebywa WOR War można porównać i pokazać na przykładzie pewnego obiektu w naszym mieście.

- Zapowiedź pierwszej edycji nagrywana była w Jatkach, potrzebna była nam odpowiednia sceneria: zdewastowany lokal, surowy klimat. Tam powstał zwiastun naszej gali. Przy trzeciej edycji w tym samym miejscu chcemy zrobić trening medialny i oficjalne ważenie zawodników przed galą. Jak wyglądał wcześniej wspomniany budynek? Od lat jego stan był opłakany i nie nadawał się do użytkowania. Dziś stanowi wizytówkę naszego miasta, możemy być dumni z tej inwestycji. Po części pokazuje to jaką drogę przeszła nasza impreza i nasze miasto. Ciągły rozwój i wykorzystanie potencjału sportowego i społecznego. Jeżeli jest pomysł i chce się coś robić w większym wymiarze to nie ma żadnych ograniczeń - informuje Michał Kulesza, jeden z organizatorów wydarzenia.

W tym roku zobaczymy jeszcze lepsze widowisko pod kątem sportowym i organizacyjnym. Jest to święto sportów walki. Od początku impreza jest pod honorowym patronatem burmistrza miasta Jerzego Bauera i przy wsparciu MOSiR z dyrektorem Bartłomiejem Pieńkowskim na czele.

- Zawodnicy reprezentując nasze miasto prezentują najwyższy poziom, więc przeciwników dobieramy z najwyższej półki. Wyjaśnienia wymaga walka wieczoru. W tym roku będzie to starcie w kick-boxingu Marcina Majewskiego z Dominikiem Gryszkiewiczem - odsłania karty Michał Kulesza, trener Academii Gorila w Ostrowi Mazowieckiej.

To, że Marcin gwarantuje emocje i jego walki są bezkompromisowe to wielokrotnie udowadniał. Jego rywalem będzie Dominik Gryszkiewicz, zawodnik Akademii Lwa Warszawa. Bez względu na wynik walki wieczoru uczestnicy wydarzenia będą mogli obejrzeć dwóch wojowników w ringu.

Po raz kolejny w ringu zobaczymy również płeć piękną. Aleksandra Niewiadomska ponownie wystąpi przed swoją publicznością. Druga zawodniczka to Sylwia Brzostek w brazylijskim jiu jitsu, pokaże że kimono i parter to zaklęcia nie tylko dla facetów. Zobaczymy również pojedynki, zawodników, którzy mają duże grono sympatyków: Artura Dzierzgowskiego i Marcina Orzecha. Przed publicznością wystąpią również dwaj zawodnicy z Zambrowa - Maciej Raduch i Dawid Lutostański. Gala będzie gościć wojowników z Warszawy, Ostrołęki, Wyszkowa, Białej Podlaskiej, Gdańska, Mrągowa.

- Po raz kolejny nasza gala pokazuje, że da się zmobilizować środowisko sportowe i zorganizować imprezę na najwyższym poziomie organizacyjnym. Prace nad jakością widowiska trwają bardzo długo, cieszy zaangażowanie lokalnych przedsiębiorców, którzy rozumieją że nie da się przeprowadzić widowiska bez wsparcia finansowego i rzeczowego - dodaje Michał Kulesza.

Patronat medialny nad wydarzeniem, jak co roku, sprawować będzie portal OstrowMaz24.pl. Niebawem kolejne szczegóły dotyczące gali, która odbędzie się w sobotę 30 marca br.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies