Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Ostrovia na finiszu przygotowań do rundy wiosennej

Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka mają za sobą dziewięć meczów sparingowych w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej ligi okręgowej. Przed podopiecznymi trenera Pawła Kowalczyka start rundy rewanżowej. Czy Ostrovię stać na walkę o awans?

dawid_wilczewski_12_05_17

W ostatniej grze kontrolnej piłkarze Ostrovii zremisowali z wyżej notowanym zespołem Ożarowianki Ożarów Mazowiecki 2:2. Gole dla ostrowskiej drużyny zdobywali Dawid Wilczewski i Michał Zawistowski.

Wcześniej piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej ulegli Wymakraczowi Długosiodło 0:1, KS CK Troszyn 0:4, Warmii Grajewo 2:4 (bramki dla Ostrovii strzelali Jakub Małkiński i Piotr Zacheja), Sparcie Szepietowo 2:3 (Michał Zawistowski i Dawid Wilczewski) i Bugowi Wyszków 1:4 (Damian Kopacz). Remisem kończyły się konfrontacje z Turem Bielsk Podlaski 1:1 (Michał Zawistowski) i wspomnianą Ożarowianką.

W dobrych nastrojach piłkarze Ostrovii kończyli mecze z KS Wąsewo 5:2 (Patryk Gromek, Emil Barzał, Dawid Wilczewski, Damian Kopacz i Adrian Romanik) i Czarnymi Węgrów 5:2 (dwa trafienia Adriana Romanika i po jednym Dawida Wilczewskiego, Piotra Zachei i Patryka Gromka).

W całym okresie przygotowawczym podopieczni trenera Pawła Kowalczyka zapisali na swoim koncie dwa zwycięstwa, dwa remisy i pięć porażek. Najlepszym strzelcem Ostrovii w grach kontrolnych był Dawid Wilczewski, który zdobył cztery bramki. Po trzy trafienia zanotowali Michał Zawistowski i Adrian Romanik.

- Okres przygotowawczy przepracowaliśmy bardzo intensywnie. Praca była porządnie wykonana i teraz czekamy z niecierpliwością na walkę o ligowe punkty - powiedział w rozmowie z naszym portalem Paweł Kowalczyk, trener Ostrovii Ostrów Mazowiecka.

Pierwsza konfrontacja podopiecznych trenera Pawła Kowalczyka już w najbliższą sobotę 16 marca w Chorzelach. Początek meczu z miejscowym Orzycem o godz. 13.00.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies