Ostrovia bez punktów w starciu z Nadnarwianką (zdjęcia, wideo)

Nie udała się inauguracja ligowej wiosny piłkarzom Ostrovii Ostrów Mazowiecka przed własną publicznością. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka ulegli Nadnarwiance Pułtusk 1:3.

2019/03/ostrovia-nadnarwianka-jpg_5c98d9daeff35

Ostrovia przystąpiła do meczu osłabiona brakiem Roberta Wilczewskiego i Jakuba Małkińskiego. Obaj zawodnicy wypadli z pierwszego składu po przeprowadzonej rozgrzewce, odnowiły im się kontuzje.

Wynik spotkania w 23 minucie otworzył Piotr Zacheja. Niestety radość ze strzelonej bramki nie trwała długo. Wyrównał na pięć minut przed końcem pierwszej połowy strzałem z rzutu karnego Piotr Bobowski. Kilka minut wcześniej ten sam zawodnik z Pułtuska chybił z jedenastego metra.

W drugiej odsłonie meczu bramki strzelali już tylko goście. Najpierw w 65 minucie niedzielnego starcia gości na prowadzenie wyprowadził Mateusz Grzela, a na kwadrans przed końcem wynik ustalił Łukasz Kowalczyk.

Kolejne emocje z udziałem drużyny z Ostrowi Mazowieckiej już w niedzielę 31 marca. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka zagrają w Jednorożcu z tamtejszym Mazowszem. Początek konfrontacji został zaplanowany na godz. 13.00.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Nadnarwianka Pułtusk 1:3 (1:1)
Bramki: Zacheja 23. - Bobowski 41. (k) Grzela 65. Kowalczyk 77.

Ostrovia: Poluliakhov - E. Barzał, K. Małkiński (80. Krakowiak), Nowacki, Wasil (70. K. Wątróbski) - Gromek, Sz. Wątróbski, Zacheja, D. Wilczewski - Zawistowski (74. Rogalski), Romanik (63. Kopacz)