Makowianka na kolanach. Ostrovia z kompletem punktów (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka rozbili lidera. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka w meczu przed własną publicznością na stadionie przy ulicy Warchalskiego pokonali Makowiankę Maków Mazowiecki aż 5:0.

2019/04/ostrovia-radosc-jpg_5caaf2616976c

Spotkanie dostarczyło kibicom wielu radości. Bramki w sobotnim starciu zdobywali jedynie piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej.

Worek z bramkami w meczu na szczycie rozwiązał w 39 minucie Damian Kopacz. Jeszcze przed przerwą wynik podwyższył Patryk Gromek.

Po zmianie stron w dalszym ciągu dominowali tylko podopieczni trenera Pawła Kowalczyka. Bramki strzelali Jakub Małkiński, Kamil Małkiński i Szymon Wątróbski. Ostatecznie z pewnego zwycięstwa 5:0 cieszyli się piłkarze Ostrovii.

Dzięki zwycięstwu żółto-zieloni wciąż mają realne szanse na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Do miejsca barażowego tracą obecnie cztery punkty, a do premiowanego bezpośrednim awansem sześć oczek.

Kolejne spotkanie w rozgrywkach ligi okręgowej piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka rozegrają na wyjeździe. Rywalem podopiecznych trenera Pawła Kowalczyka będzie Wkra Bieżuń. Mecz został zaplanowany na niedzielę 14 kwietnia o godz. 17.00.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Makowianka Maków Mazowiecki 5:0 (2:0)
Bramki: Kopacz 39. Gromek 44. J. Małkiński 50. K. Małkiński 65. Sz. Wątróbski 78.

Ostrovia: Poluliakhov - J. Małkiński (72. K. Wątróbski), K. Małkiński (74. Nowacki), Korzeb (83. Lipski), Wasil (32. Kopacz) - Gromek (84. Rogalski), R. Wilczewski (70. Krakowiak), Sz. Wątróbski, D. Wilczewski - Zawistowski (77. Romanik), Zacheja