Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

Bolesna porażka KS Wąsewo

Piłkarze KS Wąsewo w spotkaniu szesnastej kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka ulegli GKS Pokrzywnica 2:3. Podopieczni trenera Roberta Wilczewskiego musieli uznać wyższość wyżej notowanego zespołu i stracili ważne punkty.

2018/09/wasewo-waracki-jpg_5b8c59cc12eab

W sobotnim starciu bramki dla zespołu z powiatu ostrowskiego strzelał Adrian Waracki.

Mecz rozpoczął się korzystnie dla gospodarzy. W ósmej minucie starcia gola strzelił Michał Brodowski. KS Wąsewo nie spuściło głów i walczyło o swoje. Najpierw w 21, a następnie w 23 minucie gole dla podopiecznych trenera Roberta Wilczewskiego zdobywał Adrian Waracki.

Radość z prowadzenia trwała zaledwie kilkadziesiąt sekund. GKS Pokrzywnica wyrównał za sprawą Dariusza Mućki. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej odsłonie meczu sędzia mógł wskazać na jedenasty metr na korzyść zespołu z Wąsewa, jednak gwizdek arbitra milczał. Gdy wszyscy już myśleli, że spotkanie zakończy się podziałem punktów ponownie uaktywnił się Michał Brodowski. W ostatniej akcji meczu gospodarze wykorzystali rzut z auta. Niepilnowany, wspomniany Brodowski, strzelił swoją drugą bramkę w meczu i ostatecznie przypieczętował zwycięstwo gospodarzy.

Szansa na rehabilitację podopiecznych trenera Roberta Wilczewskiego w niedzielę 14 kwietnia na stadionie w Wąsewie. Rywalem zespołu z powiatu ostrowskiego będzie Kurpik Kadzidło. Początek meczu o godz. 15.30.

GKS Pokrzywnica - KS Wąsewo 3:2 (2:2)
Bramki: Brodowski 8. 90.+3 Mućka 24. - Waracki 21. 23.

KS: Chorodyński - K. Barzał, Wojdak, Kusik - Wróbel (85. K. Podolak), Ambroziak, Godlewski, Rychlik, Urbanik (60. Kołota) - J. Podolak (60. Murawski) (65. Żyra), Waracki