Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

Bolesna porażka KS Wąsewo

Piłkarze KS Wąsewo w spotkaniu szesnastej kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka ulegli GKS Pokrzywnica 2:3. Podopieczni trenera Roberta Wilczewskiego musieli uznać wyższość wyżej notowanego zespołu i stracili ważne punkty.

2018/09/wasewo-waracki-jpg_5b8c59cc12eab

W sobotnim starciu bramki dla zespołu z powiatu ostrowskiego strzelał Adrian Waracki.

Mecz rozpoczął się korzystnie dla gospodarzy. W ósmej minucie starcia gola strzelił Michał Brodowski. KS Wąsewo nie spuściło głów i walczyło o swoje. Najpierw w 21, a następnie w 23 minucie gole dla podopiecznych trenera Roberta Wilczewskiego zdobywał Adrian Waracki.

Radość z prowadzenia trwała zaledwie kilkadziesiąt sekund. GKS Pokrzywnica wyrównał za sprawą Dariusza Mućki. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej odsłonie meczu sędzia mógł wskazać na jedenasty metr na korzyść zespołu z Wąsewa, jednak gwizdek arbitra milczał. Gdy wszyscy już myśleli, że spotkanie zakończy się podziałem punktów ponownie uaktywnił się Michał Brodowski. W ostatniej akcji meczu gospodarze wykorzystali rzut z auta. Niepilnowany, wspomniany Brodowski, strzelił swoją drugą bramkę w meczu i ostatecznie przypieczętował zwycięstwo gospodarzy.

Szansa na rehabilitację podopiecznych trenera Roberta Wilczewskiego w niedzielę 14 kwietnia na stadionie w Wąsewie. Rywalem zespołu z powiatu ostrowskiego będzie Kurpik Kadzidło. Początek meczu o godz. 15.30.

GKS Pokrzywnica - KS Wąsewo 3:2 (2:2)
Bramki: Brodowski 8. 90.+3 Mućka 24. - Waracki 21. 23.

KS: Chorodyński - K. Barzał, Wojdak, Kusik - Wróbel (85. K. Podolak), Ambroziak, Godlewski, Rychlik, Urbanik (60. Kołota) - J. Podolak (60. Murawski) (65. Żyra), Waracki

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies