Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

Ważne zwycięstwo MKS Małkinia nad Tęczą

Piłkarze MKS Małkinia odnieśli ważne zwycięstwo w starciu 15 kolejki A klasy w grupie Siedlce nad Tęczą Korczew 3:2. Podopieczni grającego trenera Karola Dmochowskiego rozegrali dobre zawody i po raz kolejny zapisali na swoim koncie komplet punktów.

2018/10/dmochowski-mks-malkinia-jpg_5bd8138387601

Od pierwszych minut niedzielnego starcia to zespół z powiatu ostrowskiego był kreatywniejszy i stwarzał więcej zagrożenia pod bramką rywala.

Pierwsze trafienie padło w jedenastej minucie i było dziełem Mariusza Sokołowskiego. Wynik na 2:0 w 31 minucie dla podopiecznych trenera Karola Dmochowskiego podwyższył Marcin Sadowski. Do przerwy kibice więcej bramek nie obejrzeli.

Po zmianie stron gospodarze na kwadrans przed końcem odpowiedzieli trafieniem Bartłomieja Radziwonki. Trzy minuty później MKS Małkinia ponownie wyszedł na dwubramkowe prowadzenie za sprawą Marcina Sadowskiego. Wynik meczu w 87 minucie ustalił zawodnik Tęczy Korczew - Paweł Kruk. Ostatecznie zespół z powiatu ostrowskiego mógł cieszyć się z kompletu punktów.

W kolejnym starciu podopieczni trenera Karola Dmochowskiego zmierzą się z LKS Ostrówek. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie w Małkini Górnej w niedzielę 14 kwietnia o godz. 16.30.

Tęcza Korczew - MKS Małkinia 2:3 (0:2)
Bramki: Radziwonka 75. Kruk 87. - Sokołowski 11. Sadowski 31. 78.

MKS: Klamer - Krawczyk, Giziński, Suszczyński, Wróblewski, Barszcz (12. Fydrych), C. Maliszewski (85. Ratyński), Dmochowski, Sokołowski, Sadowski, Pawłowski oraz Rostkowski, Wachowski, Michalak