Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


MKS Małkinia traci punkty

Podopieczni trenera Karola Dmochowskiego przegrali spotkanie przed własną publicznością z LKS Ostrówek 0:3. Porażka jest o tyle bolesna, że MKS Małkinia uszczupliła przewagę nad trzecią w tabeli drużyną do zaledwie dwóch punktów.

2018/10/mks-malkinia-jpg_5bd813cc84296

Do zakończenia sezonu pozostało jeszcze dziesięć meczów. Wiele wskazuje na to, że o drugie miejsce premiowane awansem do ligi okręgowej zawalczy aż pięć zespołów - MKS Małkinia, LKS Ostrówek, Olimpia Latowicz, Kosovia Kosów Lacki i Watra Mrozy. Pierwsza pozycja zajmowana przez Jastrzębia Żeliszew wydaje się być niezagrożona.

Bramki w niedzielnym meczu pomiędzy MKS Małkinia a LKS Ostrówek na stadionie przy ulicy Kolejowej strzelali tylko goście, choć autorem pierwszego gola był Cezary Giziński. Niestety podopieczny trenera Karola Dmochowskiego w 29 minucie skierował futbolówkę do własnej bramki i goście wyszli na prowadzenie.

Po zmianie stron kolejne gole aplikował tylko zespół przyjezdnych. Najpierw w 65 minucie bramkę zdobył Sebastian Polewski, a w 72 minucie wynik ustalił Paweł Oniśk.

Mimo porażki MKS Małkinia utrzymał drugą pozycję w ligowej tabeli i wciąż pozostaje w gronie zespołów, które powalczą o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

MKS Małkinia - LKS Ostrówek 0:3 (0:1)
Bramki: Giziński 29. (s) Polewski 65. Oniśk 72.

MKS: Rostowski (73. Klamer) - Krawczyk, Giziński, Suszczyński (76. Dawidczyk), Wróblewski (46. P. Maliszewski), C. Maliszewski (60. Siwek), Dmochowski, Sokołowski (46. Góral), Sadowski, Pawłowski, Najgrodzki oraz Ratyński, Fydrych


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies