Ostrovia przegrała z Wkrą Bieżuń (wideo)

Nie tak wyobrażali sobie mecz z Wkrą Bieżuń podopieczni trenera Pawła Kowalczyka. W 20 kolejce ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka zespół z Ostrowi Mazowieckiej, mimo ambitnej postawy, uległ 2:3.

2018/09/ostrovia-wkra-jpg_5b8c5ce7cbda1

Przed niedzielnym meczem z Wkrą Bieżuń, kibice z Ostrowi Mazowieckiej zakładali, że ich drużyna powalczy o komplet punktów. W poprzedniej kolejce Ostrovia rozbiła na stadionie przy ulicy Warchalskiego Makowiankę Maków Mazowiecki 5:0.

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka rzeczywiście walczyli o wygraną, ale gospodarze posiadali w swoich szeregach Macieja Watkowskiego, który fenomenalnie tego dnia wykonywał rzuty wolne.

Zawodnik Wkry Bieżuń dwukrotnie pokonał bramkarza żółto-zielonych uderzeniem ze stojącej piłki - najpierw w 30, następnie w 60 minucie.

Bramkę kontaktową z rzutu karnego w 67 minucie strzelił Dawid Wilczewski. Niestety kolejna bramka była dziełem Bartosza Oleksiaka i Wkra ponownie wysunęła się na dwubramkowe prowadzenie. Ostatnie słowo należało do Piotra Zachei, który ustalił wynik w ostatniej akcji meczu na 3:2.

Szansa na poprawienie nastrojów już w piątek 19 marca o godz. 16.00. W meczu przed własną publicznością rywalem Ostrovii będzie GKS Strzegowo.

Wkra Bieżuń - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:2 (1:0)
Bramki: Watkowski 30. 60. Oleksiak 83. - D. Wilczewski 67. (k) Zacheja 90.+5

Ostrovia: Poluliakhov - J. Małkiński (85. Kaczyński), Korzeb, Sz. Wątróbski, Lipski - Krakowiak, K. Wątróbski (57. Romanik), Zacheja, D. Wilczewski - Gromek, Zawistowski (62. Rogalski) oraz E. Barzał, Kopacz, Nowacki, Wasil