Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

GKS Andrzejewo po ciężkim boju z WKS Mystkówiec Stary dopisało do swojego dorobku kolejny komplet punktów. Spotkanie mogło podobać się kibicom.

2019/05/gks-andrzejewo-radosc-jpg_5cd034cdda8ae

Do ostatnich minut kibice zgromadzeni na stadionie musieli drżeć o wynik. Mimo prowadzenia 5:0, zespół z powiatu ostrowskiego zakończył mecz zwycięstwem 5:3.

Początek spotkania należał do podopiecznych trenera Łukasza Kamińskiego. Już w drugiej minucie meczu Daniel Płotczyk otworzył wynik spotkania. Sześć minut później było 2:0, a w 18 minucie niedzielnego starcia już 3:0, oba gole zdobył Marcin Kapica.

Przed przerwą wynik podwyższył Dominik Kraszewski. Po zmianie stron ten sam zawodnik wpisał się po raz drugi na listę strzelców i GKS Andrzejewo prowadziło pewnie 5:0. Wiele wskazywało na to, że podopieczni trenera Łukasza Kamińskiego wygrają pewnie to spotkanie.

W 57 minucie WKS Mystkówiec Stary się przebudził. Pierwszą bramkę na koncie gości zapisał Mateusz Gołębiowski. Kolejna bramka padła w 62 minucie, autorem trafienia był Bartosz Karłowicz. Minutę później było już 5:3, gola zdobył Dominik Kostruski.

Emocji nie brakowało do samego końca. Zarówno gospodarze, jak i goście, mieli swoje sytuacje na zmianę wyniku. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:3 na korzyść GKS Andrzejewo. Dzięki wygranej GKS wciąż liczy się w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

W sobotę 11 maja podopiecznych trenera Łukasza Kamińskiego czeka arcyważne spotkanie z Wymakraczem Długosiodło. Mecz z liderem rozgrywek został zaplanowany na godz. 12.00 w Długosiodle.

GKS Andrzejewo - WKS Mystkówiec Stary 5:3 (4:0)
Bramki: D. Płotczyk 2. Kapica 8. 18. Kraszewski 24. 49. - Gołębiowski 57. Karłowicz 62. Kostruski 63.

GKS: Szymański - A. Wnorowski (70. Sekuła), R. Piwoński (90. Ł. Wnorowski), Szeligowski (85. Cackowski), Kapica, Kapusta, Kiempisty, Kraszewski (88. Rybiński), D. Płotczyk, Sierota, Sokołowski oraz Brzózka, M. Płotczyk