Ostrovia bez punktów przy Warchalskiego (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka przegrali przed własną publicznością z Koroną Szydłowo 1:2. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli i nie mają już większych szans na awans do IV ligi.

2019/05/ostrovia-korona-szydlowo-jpg_5cd1798c49ce2

Wynik sobotniego meczu otworzył w 40 minucie kapitan żółto-zielonych Dawid Wilczewski.

Goście odpowiedzieli dwoma trafieniami w drugiej odsłonie meczu. Najpierw w 60 minucie wyrównał Kamil Głowacki, a ostateczny cios Korona Szydłowo wyprowadziła tuż przed końcem meczu. Zwycięską bramkę dla Korony zdobył Artur Gawęda.

W efekcie to goście zanotowali zwycięstwo 2:1 i podopieczni trenera Pawła Kowalczyka nie mają już większych szans na awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Korona Szydłowo 1:2 (1:0)
Bramki: D. Wilczewski 40. (k) - Głowacki 60. Gawęda 89.

Ostrovia: Poluliakhov - Gromek, Kopacz, Lipski, J. Małkiński, K. Małkiński, Nowacki, Romanik (6. Augustyniak) (75. Kaczyński), Sz. Wątróbski, R. Wilczewski, D. Wilczewski oraz Korzeb, Krakowiak, Rogalski, Wasil, K. Wątróbski