Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna

Ostrovia bez punktów przy Warchalskiego (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka przegrali przed własną publicznością z Koroną Szydłowo 1:2. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli i nie mają już większych szans na awans do IV ligi.

2019/05/ostrovia-korona-szydlowo-jpg_5cd1798c49ce2

Wynik sobotniego meczu otworzył w 40 minucie kapitan żółto-zielonych Dawid Wilczewski.

Goście odpowiedzieli dwoma trafieniami w drugiej odsłonie meczu. Najpierw w 60 minucie wyrównał Kamil Głowacki, a ostateczny cios Korona Szydłowo wyprowadziła tuż przed końcem meczu. Zwycięską bramkę dla Korony zdobył Artur Gawęda.

W efekcie to goście zanotowali zwycięstwo 2:1 i podopieczni trenera Pawła Kowalczyka nie mają już większych szans na awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Korona Szydłowo 1:2 (1:0)
Bramki: D. Wilczewski 40. (k) - Głowacki 60. Gawęda 89.

Ostrovia: Poluliakhov - Gromek, Kopacz, Lipski, J. Małkiński, K. Małkiński, Nowacki, Romanik (6. Augustyniak) (75. Kaczyński), Sz. Wątróbski, R. Wilczewski, D. Wilczewski oraz Korzeb, Krakowiak, Rogalski, Wasil, K. Wątróbski

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies