Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


R. Wilczewski: Dla KS Wąsewo jest to bardzo prestiżowy mecz

W niedzielę na kibiców z całego regionu czekają emocje związane z meczem o mistrzostwo A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. KS Wąsewo przed własną publicznością podejmie Narew 1962 Ostrołęka. Czy zespół z powiatu ostrowskiego stać na zwycięstwo w tym spotkaniu?

robert_wilczewski_02_08_17

- W tym meczu interesują nas tylko trzy punkty i z pewnością nie przestraszymy się Narwi. Do tej pory na własnym boisku przegraliśmy tylko jeden mecz i jestem przekonany, że po tej kolejce nic tu się nie zmieni - powiedział w rozmowie z naszym portalem Robert Wilczewski, trener KS Wąsewo.

KS Wąsewo wiosną zdobył dwanaście punktów w siedmiu meczach. Trzykrotnie piłkarze z powiatu ostrowskiego zwyciężali i remisowali, tylko raz zeszli z boiska pokonani. Z kolei Narew wygrała wszystkie siedem spotkań i zmierza po awans do ligi okręgowej.

- Narew to klub z tradycjami i jestem przekonany, że każdy z moich zawodników wychodząc na boisko będzie "gryzł trawę" by ich pokonać. Dla KS Wąsewo jest to bardzo prestiżowy mecz - wyjaśnia trener KS Wąsewo.

Zespół z powiatu ostrowskiego nie wyjdzie jednak w najmocniejszym zestawieniu na ten mecz. Trener narzeka na problemy kadrowe.

- Kontuzje wykluczają z gry Pawła Murawskiego, Rafała Żukowskiego, Kamila Urbanika i Jakuba Kusika. Za kartki będzie pauzował Kamil Barzał. Na ten mecz nie zdąży również wrócić Oleh Okhrimenko. Całe szczęście mamy dość szeroką kadrę i szanse dostaną Ci, którzy do tej pory grali mniej - dodaje Robert Wilczewski.

Narew wiosną imponuje formą. Patrząc na statystyki to w rundzie rewanżowej ostrołęcka drużyna zajmuje pierwszą pozycję w lidze. Z kolei Wąsewo z 12 zdobytymi punktami zajmuje wiosną trzecią lokatę. Zapowiada się zatem bardzo ciekawe widowisko. Już dziś warto zarezerwować niedzielę 12 maja i udać się do Wąsewa na ten mecz. Początek starcia o godz. 17.00.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies