Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna

Ostrovianki walczyły o punkty w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Dużo emocji kibicom w Ostrołęce dostarczyły piłkarki miejscowego Jantaru i Ostrovii Ostrów Mazowiecka. Podopieczne trenera Michała Kacprzaka po dobrym spotkaniu musiały uznać wyższość rywala.

2019/05/jantar-ostrovia-014-jpg_5cd9327978faf

Mecz obfitował w wiele bramek, a wynik spotkania otworzyła w 4 minucie z rzutu karnego Karolina Piasecka. Trzy minuty później wyrównała Julia Borkowska. To nie był koniec bramek w pierwszej odsłonie meczu.

W trzynastej minucie niedzielnego starcia na prowadzenie wyszły gospodynie za sprawą Oliwii Piersy. Cztery minuty później wyrównała Karolina Piasecka, zaliczając tym samym swoje drugie trafienie w tym meczu.

W 23 minucie podopieczne trenera Michała Kacprzaka wyszły na prowadzenie. Trzeciego gola dla drużyny z Ostrowi Mazowieckiej zdobyła Izabela Lenarczyk.

Po zmianie stron na zgromadzonych kibiców na stadionie przy ulicy Witosa w Ostrołęce czekały dodatkowe emocje. Najpierw w 49 minucie wyrównała Dominika Ostrowska, a w 66 minucie gola na wagę trzech punktów dla Jantaru zdobyła Oliwia Piersa. W efekcie ze zwycięstwa 4:3 mogły cieszyć się piłkarki z Ostrołęki.

Jantar Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4:3 (2:3)
Bramki: Borkowska 7. Piersa 13. 66. Ostrowska 49. - Piasecka 4. (k) 17. Lenarczyk 23.

Jantar: Peczyńska - Borkowska (73. Milewska), Dąbrowska, Duszak, Kobus (75. Chludzińska), Kupis (72. Śniecińska), Lebuda (50. Kowalska), Ostrowska, Piersa, Pietruczuk, Zając oraz Orzoł

Ostrovia: Kazanowska - Piasecka, Pakieła (45. Dzierka), Cichowska, Figoń, Grabowska, Jarmoluk, Komor, Lenarczyk, Skowrońska, Śladewska oraz Tyszka, Malinowska

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies