Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna

Ostrovianki walczyły o punkty w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Dużo emocji kibicom w Ostrołęce dostarczyły piłkarki miejscowego Jantaru i Ostrovii Ostrów Mazowiecka. Podopieczne trenera Michała Kacprzaka po dobrym spotkaniu musiały uznać wyższość rywala.

2019/05/jantar-ostrovia-014-jpg_5cd9327978faf

Mecz obfitował w wiele bramek, a wynik spotkania otworzyła w 4 minucie z rzutu karnego Karolina Piasecka. Trzy minuty później wyrównała Julia Borkowska. To nie był koniec bramek w pierwszej odsłonie meczu.

W trzynastej minucie niedzielnego starcia na prowadzenie wyszły gospodynie za sprawą Oliwii Piersy. Cztery minuty później wyrównała Karolina Piasecka, zaliczając tym samym swoje drugie trafienie w tym meczu.

W 23 minucie podopieczne trenera Michała Kacprzaka wyszły na prowadzenie. Trzeciego gola dla drużyny z Ostrowi Mazowieckiej zdobyła Izabela Lenarczyk.

Po zmianie stron na zgromadzonych kibiców na stadionie przy ulicy Witosa w Ostrołęce czekały dodatkowe emocje. Najpierw w 49 minucie wyrównała Dominika Ostrowska, a w 66 minucie gola na wagę trzech punktów dla Jantaru zdobyła Oliwia Piersa. W efekcie ze zwycięstwa 4:3 mogły cieszyć się piłkarki z Ostrołęki.

Jantar Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4:3 (2:3)
Bramki: Borkowska 7. Piersa 13. 66. Ostrowska 49. - Piasecka 4. (k) 17. Lenarczyk 23.

Jantar: Peczyńska - Borkowska (73. Milewska), Dąbrowska, Duszak, Kobus (75. Chludzińska), Kupis (72. Śniecińska), Lebuda (50. Kowalska), Ostrowska, Piersa, Pietruczuk, Zając oraz Orzoł

Ostrovia: Kazanowska - Piasecka, Pakieła (45. Dzierka), Cichowska, Figoń, Grabowska, Jarmoluk, Komor, Lenarczyk, Skowrońska, Śladewska oraz Tyszka, Malinowska