Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Wypadek w Królach Małych (aktualizacja)

W sobotę po południu doszło do tragicznego wypadku z udziałem dwóch aut w którym zginęło dwóch mieszkańców naszego powiatu.

2019/06/288-64115-2-jpg_5d0f6227d5b41

- Wczoraj po godz. 16:00 w Królach Małych doszło do tragicznego wypadku z udziałem mercedesa i bmw. Policjanci będąc na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący bmw 43 letni obywatel Uzbekistanu na skrzyżowaniu dróg gminnych nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu mercedesem w wyniku czego doszło do zderzenia. Niestety siła uderzenia była tak duża, że na miejscu zginęli dwaj mężczyźni podróżujący mercedesem 62-latek i 28-latek z powiatu ostrowskiego - informuje sierż. szt. Marzena Laczkowska rzecznik ostrowskiej policji.

Do szpitala przewieziono dwóch 43-latków podróżujących bmw. Kierowca bmw był trzeźwy. Dalsze czynności policjantów pod nadzorem Prokuratora wyjaśnią okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies
Promocja