dodano: ,


Interwencje KP PSP

W dniu 15 marca br. o godz. 2.33 jeden zastęp JRG PSP pomagał karetce pogotowia ratunkowego, która ulgnęła w błocie, na drodze gminnej w Jeleniach, gm. Ostrów Maz. Działania straży polegały na odkopaniu samochodu i wyciągnięciu go przy pomocy liny holowniczej.


W dniu 17 marca br. o godz. 12.25 doszło do pożaru w pomieszczeniu kotłowni, budynku produkcyjnego na ul. Stacyjnej w Ostrowi Maz. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie wypadnięcie żaru z pieca CO. W działaniach gaśniczych uczestniczyły 2 zastępy JRG PSP.

W dniu 18 marca br. o godz. 12.09 doszło do pożaru w kotłowni budynku jednorodzinnego. W miejscowości Turka gm. Ostrów Maz. Przyczyną zdarzenia było prawdopodobnie zaprószenie ognia. W działaniach gaśniczych uczestniczył zastępy OSP z Nagoszewa i Nagoszewki, oraz zastęp JRG PSP Ostrów Maz.

W dniu 18 marca br. o godz. 20.57 doszło do pożaru budynku gospodarczego w Podbielu, gm. Stary Lubotyń. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej. W działaniach gaśniczych uczestniczyły OSP ze Starego Lubotynia, Podbiela oraz JRG PSP Ostrów Maz.


W dniu 19 marca br. o godz. 06.37 doszło do wypadku drogowego w Orle, na trasie 677. Prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze. Samochód osobowy Seat Toledo, wpadł w poślizg i wpadł do rowu. Ranne zostały 2 osoby. W działaniach ratowniczych uczestniczył zastęp JRG PSP Ostrów Maz.

W dniu 19 marca br. o godz. 07.01 doszło do wypadku drogowego w Broku, na trasie 694. Prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze. Samochód osobowy Fiat Punto, wpadł w poślizg i dachował. W działaniach ratowniczych uczestniczył zastęp OSP Brok oraz JRG PSP Ostrów Maz.

W dniu 20 marca br. o godz. 19.13 doszło do pożaru drewnianego budynku gospodarczego w Gniazdowie, gm. Stary Lubotyń. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie zaprószenie ognia.
W działaniach gaśniczych uczestniczyły 2 zastępy OSP Stary Lubotyń, zastęp OSP Żochowo, OSP Gniazdowo oraz JRG PSP Ostrów Maz.

W dniu 20 marca br. o godz. 21.53 doszło do pożaru budynku mieszkalnego w Broku. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono zadymienie na poddaszu. Właściciel ugasił zarzewie ognia za pomocą gaśnicy proszkowej. Działania straży polegały na oddymieniu poddasza, sprawdzeniu sąsiednich pomieszczeń i oświetleniu miejsca zdarzenia. W działaniach uczestniczyły 2 zastępy OSP z Broku oraz zastęp JRG PSP Ostrów Maz.


Dodaj komentarz