Ostrovia lepsza od MKS Ciechanów (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka na inaugurację nowego sezonu pokonali na stadionie przy ulicy Warchalskiego MKS Ciechanów 2:0. Bramki dla Ostrovii strzelali Paweł Korzeb i Piotr Zacheja.

2019/08/ostrovia-mks-ciechanow-jpg_5d5663405f7d6

Pierwsza odsłona meczu była wyrównana i kibice zgromadzeni na trybunach nie ujrzeli bramek.

Wynik meczu otworzył w 65 minucie Paweł Korzeb i Ostrovia mogła cieszyć się z prowadzenia. Dwie minuty później było już 2:0. Bramkę dla żółto-zielonych strzelił Piotr Zacheja. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka do samego końca kontrolowali przebieg meczu i nie oddali inicjatywy przeciwnikowi.

Na pięć minut przed końcem środowego spotkania Robert Wilczewski został ukarany czerwoną kartką - po drugiej żółtej, ale ostatecznie drużyna z Ostrowi Mazowieckiej nie roztrwoniła przewagi i zainaugurowała sezon zwycięstwem 2:0

Ostrovia, w sobotę 17 sierpnia, ponownie zagra przed własną publicznością. Tym razem podopieczni trenera Pawła Kowalczyka zmierzą się z KS CK Troszyn. Mecz został zaplanowany na godz. 16.00.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - MKS Ciechanów 2:0 (0:0)
Bramki: Korzeb 65. Zacheja 67.

Ostrovia: Poluliakhov - K. Barzał, Korzeb, Sz. Wątróbski (90. Krysiak), Wasil, J. Małkiński (80. Krakowiak), R. Wilczewski, Zacheja, D. Wilczewski, Kopacz (60. Nowacki), Zawistowski (70. Romanik)

MKS: Kierski - Bonisławski (85. Tayachi), Dołęgowski, Firek (70. M. Matusiak), Kowalkowski, Przebierała, Kocięcki (75. Nowicki), Żbikowski (60. Pocieżnicki), R. Matusiak, Sepczyński, Tosik