Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kabarety


Kabaret Jurki w Ostrowi Mazowieckiej

Już niebawem w Ostrowi Mazowieckiej wystąpi kabaret Jurki. Występ odbędzie się 28 października w sali widowiskowo-kinowej ostrowskiego domu kultury przy ul. 11 Listopada 5 o godz. 19.00.

2019/08/kabaret-jurki-jpg_5d5a61929aa95 Fot. materiały organizatora

Jurki zaprezentują niebanalny humor w skeczach z nowego programu "Last minute". Na scenie zobaczymy artystów tj. Agnieszka "Marylka" Litwin, Wojciech Kamiński, Przemysław "Sasza" Żejmo, Marek Litwin.

Czwórka scenicznych indywidualności. Doskonale potrafi nawiązać kontakt z publicznością. Dynamiczni, śmieszni, z treścią i dużą dawką improwizacji.

Bilety do nabycia przez internet: biletyna.pl. Cena biletów 50 zł. Niebawem w naszym serwisie konkurs, w którym do zdobycia będą darmowe wejściówki na występ kabaretu Jurki. 

Artykuł sponsorowany

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.