Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Plecak dla studenta - jakie cechy powinien posiadać?

Niedawno rozpoczął się nowy rok akademicki. Część studentów zdążyła zaopatrzyć się we wszystko, co niezbędne. Duża ich część zapewne dopiero po kilku pierwszych zajęciach zorientuje się, że niektórych rzeczy brakuje, a inne wypadałoby wymienić na nowe. O ile nie studiujesz prawa i nie uczęszczasz na wykłady z aktówką, jako szanujący się żak powinieneś posiadać wygodne i ciekawie wyglądające plecaki sportowe.

2019/11/plecak-jpeg_5dc043d77b988

Dość duży, by móc zabrać ze sobą absolutnie wszystko

Na uczelnię bierzesz ze sobą zapewne laptopa. Potrzebujesz więc plecaka na tyle przestronnego, by zmieścił się w nim nie tylko komputer, ale i zeszyty, książki czy przybory do pisania. Warto więc zdecydować się na model dość wysoki, taki, którego zapięcie nigdy nie będzie stanowiło problemu. Dobrym przykładem jest Buzz Backpack firmy Puma. Posiada on specjalną, zabezpieczającą przed uszkodzeniem komorę na laptopa. Utrzymuje ona komputer w jednym miejscu, dzięki czemu nie obija się on o inne znajdujące się w plecaku przedmioty. Model ten znakomicie łączy cechy plecaka sportowego i użytkowego, sprawdzającego się w codziennych przechadzkach na uczelnię i z powrotem.

Plecaki sportowe o ciekawym fasonie - właściwy wybór dla studentów!

Uczelnia to nie rewia mody, a duża część żaków zdecydowanie bardziej ceni sobie wygodę niż wygląd. Nie wszyscy też traktują plecak jako część garderoby. Istnieje jednak pewien odsetek studentów i studentek, który za wszelka cenę chce na zajęciach zaprezentować się z jak najlepszej strony - i nie chodzi tylko o wiedzę. Nie ma w tym nic złego! Współcześnie produkowane plecaki sportowe występuje w tylu wersjach, że nie jest problemem znalezienie dla siebie czegoś oryginalnego. NK Heritage od Nike wykorzystuje jednocześnie ciekawy motyw graficzny szkockiej kraty, jak i logo amerykańskiego producenta ubrań i akcesoriów sportowych. Zgodnie z założeniami minimalistycznego designu zostało ono jednak w przypadku tego modelu sprowadzone do samej esencji.

Wychowanie fizyczne na studiach - w jaki plecak spakować ubranie do ćwiczeń?

W czasie pierwszych semestrów obowiązkiem jest zazwyczaj uczestnictwo w zajęciach W-F. Mogą one przybrać różne formy, od treningów na pływalni, przez sesje gier zespołowych do aerobiku. W każdym jednak przypadku będziemy potrzebować odpowiedniego stroju, nie zaszkodzi też zabrać ze sobą bidonu z napojem. Wszystko, co potrzebne do uprawiania sportu, zmieścimy już w plecaku sportowy typu "worek". Jest on lekki, dość tani i łatwo się go zamyka.

Wybór właściwego plecaka sportowego będzie zależeć od rodzaju i trybu studiów. Nie na wszystkich kierunkach ilość zajęć jest przecież taka sama. W niektórych wypadkach warto zaopatrzyć się w dwa modele o różnej charakterystyce. Kupno odpowiedniego plecaka może nie poprawi Twoich ocen, ale na pewno zapewni komfort studiowania!

Artykuł sponsorowany