Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Kapcie dla przedszkolaków - postaw na jakość!

Dzieci w wieku przedszkolnym kochają ruch i zabawę. Ciężko usiedzieć im dłużej w jednym miejscu. Aby mogły bezpiecznie oddawać się naturalnemu, dla tego wieku szaleństwu potrzebują dobrego obuwia, które zapewni im wygodę i stabilność.

2020/02/kapcie-jpg_5e3d1c8c78e53

Dzieci przywiązują ogromną wagę do wyglądu. Jest to absolutnie normalne i zrozumiałe, lecz one również będą zadowolone. Ponieważ kapcie dziecięce posiadają wiele ozdób, naszywek i obrazków, które urozmaicą przedszkolny dzień naszych maluszków. Zarówno oferta kapci chłopięcych jak i tych dla dziewczynek jest naprawdę bogata. Wzory dla małych dżentelmenów bogate są w motywy związane z motoryzacją, takie jak samochody, motocykle, wozy strażackie czy radiowozy i rakiety kosmiczne. Dostępne są również modele związane z postaciami z bajek np. super bohaterami, takimi jak Spider-man, a dla młodych piłkarzy i fanów Roberta Lewandowskiego ciapy w motywy piłkarskie.

Dziewczynki mogą natomiast wybierać spośród równie bogatej oferty kapci. Specjalnie dla nich polskie marki, takie jak Befado oraz Renbut, stworzyły śliczne buciki m.in. z księżniczkami, kwiatkami i motylkami, kokardkami, kotkami, króliczkami i wiele, wiele innych. Niektóre modele uszyte są ze świecącej nici, dzięki czemu kapciuszki ślicznie świecą przy każdym ruchu. Z takim wyposażeniem nasze dzieci z pewnością jeszcze chętniej udadzą się do przedszkola.

W przedszkolu dzieci przebywają po kilka godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. Są w wieku, w którym intensywnie rosną, niezwykle ważne jest więc, by na tym etapie dbać o ich prawidłową sylwetkę i rozwój. W wieku dziecięcym większość wad postawy można skorygować. Młody organizm szybko przyzwyczaja się do konkretnych ruchów. Warto więc wykorzystać ten czas i wdrożyć naszym maluszkom zdrowe nawyki, których będą przestrzegać w dorosłości. Z tego powodu na www.e-butydladzieci.pl znaleźć można kapcie ortopedyczne oraz profilaktyczne. Zostały one stworzone po to, by zadbać o zdrową budowę ciała dzieci. Często zła postawa stóp we wczesnym okresie życia decyduje o późniejszych problemach z kręgosłupem. Warto więc poświęcić wyjątkową uwagę stópkom naszych przedszkolaków. Kapcie ortopedyczne i profilaktyczne stabilizują stópki i sprawiają, że dzieci mogą bawić się bezpiecznie.

Kapcie dostępne w Centrum Obuwia Dziecięcego "Krasnal" posiadają wiele możliwości zapięć. Dzięki temu będziemy mogli wybrać te, najlepiej dostosowane do potrzeb i możliwości naszych dzieci. W ofercie sklepu znajdują się paputki zapinane na rzepy, zapinane na zapięcie, wsuwane na gumkę, a także wsuwane bez gumki. Dzięki odpowiedniemu dobraniu zapięcia dziecko będzie doskonale uczyć się samodzielności. Aby zabezpieczyć nasze pociechy przed poważniejszym urazem takim jak skręcenie kostki, proponujemy Państwu wyższe kapcie za kostkę. Poprawią one stabilność maluszka i usztywnią kostkę, dzięki czemu złe stanięcie nie stanie się źródłem większych kłopotów.

W przedszkolu dzieci dużą część czasu spędzają bawiąc się. Bardzo często przejawia się to w bieganiu i wysokiej aktywności. Jest to oczywiście, świetna sprawa, gdyż ruch to samo zdrowie. Dodatkowo, gdy wracają do domu mają już mniej siły i są bardziej skore do ugody. Niezwykle jednak ważne jest, by dzieci spędzały czas w przedszkolu w bezpieczny sposób. By uchronić je przed poślizgnięciem, potknięciem czy upadkiem warto wyposażyć maluchy w kapcie z antypoślizgową podeszwą.

Przegrzane dziecko również nie wróży nic dobrego, z pewnością wiemy już to z doświadczenia. Podczas gdy dzieci biegają i gonią się bardzo szybko się pocą. Stopy są ogromnie wrażliwe na przegrzanie i pocą się intensywniej niż reszta organizmu. Jak temu zapobiec? To proste, kapcie dla dzieci z odkrytymi palcami to najlepsze rozwiązanie. Sklep e-butydladzieci.pl w swojej ofercie posiada modele takie jak klasyczne sandały, ale również takie, w których wycięta jest górna część buta lub otwory wentylacyjne umieszczone są po bokach. Taki design z pewnością zapewni naszym szkrabom odpowiedni przewiew i wesołą zabawę pozbawioną ryzyka przeziębienia.

Warto pamiętać, że kapcie dziecięce w przeróżnych wzorach i modelach znajdziemy w ofercie sklepu internetowego www.e-butydladzieci.pl.

Artykuł sponsorowany


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.