Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Firmy i instytucje | Urząd Skarbowy


E-usługa zamiast wizyty w urzędzie skarbowym

Urząd Skarbowy w Ostrowi Mazowieckiej zdecydował się na czasowe ograniczenie dostępu do skarbówki ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa. W dniach 13-27 marca dostępna będzie e-usługa.

urzad_skarbowy_03_12_17

Od 13 do 27 marca br. podatki będziesz mógł rozliczyć na dwa sposoby:
- on-line poprzez Twój e-PIT, e-Deklaracje, e-PUAP,
- w urzędzie - poprzez wrzucenie deklaracji, pism, innych dokumentów do wystawionej urny w wejściu głównym do budynku urzędu.

Pamiętaj: do 30 kwietnia masz czas na rozliczenie podatkowe. Jeżeli nie chcesz skorzystać z usług on-line dostarcz swój papierowy PIT do urzędu po dniu 27 marca.

Informacje podatkowe oraz usługa Twój e-PIT znajdziesz na stronie internetowej Portalu Podatkowego.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.