Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Koncerty


Ostrowianie Śpiewają - fantastycznym przedsięwzięciem (zdjęcia) (video)

Miejska Biblioteka Publiczna po raz kolejny potwierdza, że funkcjonuję na najwyższych obrotach krzepiąc w ostrowskiej społeczności patriotyczne postawy. Koncert pod tytułem "Ostrowianie Śpiewają" był fantastycznym wydarzeniem. Bez cienia wątpliwości.

2020/08/ostrowianie-spiewaja-jpg_5f48b045cdee6

27 sierpnia, 2020 roku w Starej Elektrowni odbył się koncert poświęcony pieśni i piosence żołnierskiej. Pod nazwą "Ostrowianie Śpiewają" nie krył się pusty slogan, a faktycznie licznie zgromadzona publiczność pomagała zespołowi Mikstura w jeszcze lepszym brzmieniu przygotowanych utworów na to wydarzenie.

Ale po kolei. Wchodząc do Starej Elektrowni przemiłe panie z Miejskiej Biblioteki Publicznej wręczały śpiewnik, biało-czerwoną kokardę i flagę, które zostały przygotowane na zajęciach rękodzielniczych, o których możesz przeczytać TUTAJ. Następnie na scenę wkroczył zespół Mikstura w składzie: gitara - Michał Chojnowski, perkusja - Łukasz Klepacki, bas - Krzysztof Gorczyca, instrumenty klawiszowe - Paweł Andruszkiewicz, wokal - Joanna Andruszkiewicz.

Koncert rozpoczęły przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej. A z każdą następną pieśnią dało się odczuć większą odwagę publiczności w pomaganiu Miksturze. Nie zabrakło najbardziej popularnych pieśni, jak i tych mniej znanych. Atmosfera była wyjątkowa. Pozytywna. Jednocząca.

Nie ma sprawy, która jednocześnie potrafi nas łączyć i dzielić tak samo mocno, jak Polska. Ale widok kilkudziesięciu polskich flag i odśpiewywanie patriotycznych piosenek, to coś co niesamowicie buduje i pozostawia fajne wspomnienia.

Miejska Biblioteko Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej, apel - róbcie tak dalej.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zobacz zdjęcia: Ostrowianie Śpiewają - fantastycznym przedsięwzięciem (zdjęcia) (video)

1/62
2/62
3/62
4/62
5/62
6/62
7/62
8/62
9/62
10/62
11/62
12/62

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.