Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Książka


Biblioteka rusza z konkursem literackim "Tu jest moje miejsce tu jest mój dom"

Miejska Biblioteka Publiczna rozpoczyna konkurs literacki pod nazwą "Tu jest moje miejsce tu jest mój dom". Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest napisanie jednego tekstu w formie prozy. Celem konkursu jest promowanie historii i tradycji regionu ostrowskiego.

2020/05/biblioteka-jpg_5ed0d3c199e8a

Praca powinna nawiązywać w swojej treści do regionu ostrowskiego, do przeżyć związanych z miejscem urodzenia, ze swoją małą ojczyzną. Objętość pracy powinna mieć nie więcej niż 3 strony A4, a forma może być dowolna (opowiadanie, esej, kartka z pamiętnika itd.). Pracę należy opatrzyć pseudonimem i dostarczyć w kopercie opisanej takim samym podpisem i dopiskiem "Tu jest moje miejsce, tu jest mój dom 2020". Jeden autor może dostarczyć tylko jedną pracę.

Jakie są kategorie wiekowe?

- Uczniowie klas VI - VIII szkół podstawowych,
- Uczniowie szkół średnich, 
- Osoby dorosłe. 

Termin zgłaszania prac upływa 3 listopada o godzinie 17:00. 

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie biblioteki oraz w siedzibie Biblioteki, Stara Elektrownia, ul 11 Listopada 7.

Projekt "Ostrowianie świętują niepodległość" dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego "Niepodległa". 

 


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.