Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Wiadomości z kraju i ze świata


Odkryj zalety spania na materacu hybrydowym

Materace hybrydowe zyskują coraz większą rzeszę fanów. Przez niektórych nazywane królami ergonomii snu, łączą w sobie zalety materacy piankowych i sprężynowych. Jeśli więc nie możesz się zdecydować, który z nich zamówić, rozważ zakup materaca hybrydowego. Dlaczego? Podpowiadamy!

2021/01/odkryj-zalety-spania-na-materacu-hybrydowym-jpg_5ffd5cb7a084c

 
Producenci materacy prześcigają się w innowacyjnych zastosowaniach. Udoskonalają swoje produkty, by zapewnić użytkownikom maksymalny komfort podczas snu. Jednym z takich producentów jest szwedzka marka Hilding. Od ponad 80 lat z najwyższą starannością dba ona o regenerujący wypoczynek i zdrowy sen tysięcy klientów w Europie i nie tylko. Polacy również uwielbiają materace Hilding. Sprawdź, czym się wyróżnia materac Hilding Electro na tle innych materacy hybrydowych!

Czym są materace hybrydowe?

Materace hybrydowe wykonane są z dwóch rodzajów materiałów – pianek i sprężyn. Dzięki temu zapewniają niepowtarzalną wygodę podczas snu przez wiele lat. Z jednej strony dostosowują się do krzywizn ciała użytkownika. Z drugiej zaś dają idealne wsparcie w milionach maleńkich punktów na całej powierzchni styku. Jedym z ciekawych modeli hybrydowych dostępnych obecnie na rynku jest materac Hilding Electro. To produkt z górnej półki, wyprodukowany wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Ten dwustronny materac wykorzystuje najlepsze cechy sprężyn Multipocekt i pianki Fusion. Bazą materaca jest siedmiostrefowa sprężyna kieszeniowa, która z jednej strony pokryta jest wysokoelastyczną hybrydową pianką Fiusion z cienką warstwą Sizalu, a z drugiej pianką w parze z lateksem. Dzięki takiemu zastosowaniu podwyższono twardość konstrukcji, a materac zyskał miano uniwersalnego.

Jakie są właściwości materacy hybrydowych?

Materace sprężynowe mają jedną niepodważalną zaletę. Są niezwykle wytrzymałe. I właśnie tę cechę producenci materaców hybrydowych postanowili wykorzystać tworząc luksusowe, wygodne produkty. Zapewnią one optymalne podparcie w każdym puncie Twojego ciała. Ograniczą redukcję drgań przy poruszania się partnera. Dzięki czemu nie będziesz się budzić za każdym razem, gdy leżąca obok Ciebie osoba będzie się wiercić. Usztywnione pianką brzegi materaca zabezpieczą przed przypadkowym upadkiem z łóżka. Materac hybrydowy Electro został dodatkowo wzmocniony, dzięki czemu idealnie sprawdzi się nawet w przypadku osób o podwyższonej wadze.

2021/01/mat-jpg_5ffd5dd51a516

Dlaczego warto wybrać materac hybrydowy do swojej sypialni?

Na portalu www.zdrowykregoslup.pl przeczytasz m.in. o tym, że przy bólach kręgosłupa zalecana jest zmiana materaca. Jednak nie wszystkie osoby mogą pozwolić sobie na zakup materaca piankowego. Głównie dlatego, że jest on polecany osobom o niedużej wadze. Natomiast materace hybrydowe są uniwersalne na tyle, że mogą na nich spać zarówno osoby cięższe i lżejsze, wysokie oraz niskie. Odporne na nacisk materace hybrydowe, dają idealne poparcie dla ciała, nie odkształcając się przy tym.

Materac Hilding Electro ma jeszcze jedną właściwość, która czyni go wyjątkowym. Mianowicie odpinany materac nawierzchniowy z lateksu. Dzięki takiemu rozwiązaniu w każdej chwili zmienisz poziom jego twardości. Możesz też materac nawierzchniowy zabierać ze sobą w podróż, zamieniając go w turystyczny. Materace Electro dostępne są w 7 rozmiarach – 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200 oraz 180x200. Możesz więc z łatwością znaleźć taki, który będzie pasował do ramy Twojego łóżka. A jeśli potrzebujesz wiedzieć więcej o doborze odpowiedniego materaca, zajrzyj na www.veronique.pl.

Artykuł sponsorowany


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.