Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Muzyka


16 edycja konkursu "Mikrofilm"

Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza do udziału w 16 edycji Festiwalu Polskiej Piosenki Filmowej pod nazwą "Mikrofilm". 

2022/04/f09adb2bb8e768d690e6c4d540ffb1d3aa45408e-jpeg_6262cb4c37256

- Od początku istnienia festiwal z jednej strony inspiruje dzieci i młodzież z terenu powiatu ostrowskiego do rozwijania swoich umiejętności wokalnych, opiekunów do pracy z uzdolnioną młodzieżą, natomiast z drugiej strony promuje polską kinematografię poprzez popularyzację, zarówno wśród uczestników, jak i publiczności, najciekawszych osiągnięć artystów, którzy nadali formie twórczości filmowej, jaką jest piosenka filmowa, autorski wymiar i stworzyli utwory, które po dziś dzień oczarowują walorami artystycznymi. Poszukiwanie repertuaru sprzyja również odkrywaniu przez dzieci i młodzież filmów uznanych w historii polskiej kinematografii za ważne - czytamy na stronie urzędu miasta. 

Udział w festiwalu może wziąć każdy mieszkaniec powiatu ostrowskiego w wieku szkolnym. Wystarczy wysłać kartę zgłoszeniową, która znajduje się na stronie organizatorów. Pracę konkursową należy udostępnić w serwisie YouTube oraz przesłać na adres e-mail: mikrofilm@mdkostrowmaz.pl.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 6 maja godz. 10:00 w Kino Ostrovia.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.