W środę 8 lipca przed południem ostrowscy policjanci z wydziału ruchu drogowego patrolowali teren Małkini Górnej. Na ulicy Ostrowskiej zatrzymali do kontroli kierowcę mitsubishi, który przekroczył dozwoloną prędkość.
Mężczyzna jechał 109 km na godz. w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 90 km na godz. Za to wykroczenie 42-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego został ukarany mandatem.
- Jednak to nie wszystkie wykroczenia jakie popełnił 42-latek z powiatu ostrowskiego. W trakcie weryfikacji danych w Centralnej Ewidencji Kierowców policjanci otrzymali informacje o braku uprawnień - przekazała asp. Marzena Laczkowska, rzeczniczka prasowa KPP Ostrów Mazowiecka.
Sprawa przekroczenia prędkości zakończyła się mandatem, ale jazda bez uprawnień będzie miała dalszy ciąg. O konsekwencjach wobec 42-latka zdecyduje sąd.

💬 Komentarze (0)