O nas

OstrowMaz24.pl to lokalny portal internetowy. Jesteśmy obecni na wszystkich ważnych wydarzeniach w Ostrowi Mazowieckiej i regionie. Piszemy o polityce, kulturze, sporcie. Opisujemy ludzi z regionu, którzy osiągają sukcesy na całym świecie. Docieramy do najmniejszych miejscowości opisując problemy mieszkańców, interweniujemy w ich sprawie.

Istniejemy od 2011 roku. Trzon portalu stanowi kilkuosobowa redakcji oraz współpracownicy

Zależy nam, by być na wszystkich ważnych uroczystościach w Ostrowi Mazowieckiej i powiecie ostrowskim, dlatego zachęcamy do współpracy wszystkich, którzy działająš na rzecz lokalnej społeczności. Przyjmujemy zaproszenia na wszelkiego rodzaju imprezy miejskie, szkolne, sportowe i firmowe. Zawsze po imprezie w naszym serwisie znajdziecie obszerną galerię zdjęć oraz rzetelną relację.

Jesteśmy otwarci także na gotowe materiały, które można do nas przesłać mailowo. Zostanąš one zredagowane przez redakcję i umieszczone na stronie głównej.

Chętnie obejmiemy patronatem medialnym ciekawe imprezy. Pomożemy w promocji, zamieścimy zapowiedź oraz relację ze zdjęciami i nagraniami wideo. W zamian poprosimy wtedy o reklamę portalu podczas imprezy poprzez zamieszczenie naszego logo na plakatach promujących wydarzenie.

Redakcja

Cezary Gołaś

Redaktor naczelny

Tel. 517-150-500


Robert Borowy

Dziennikarz/Fotoreporter

Tel. (29) 69-44-555


Michał Żyłowski

Dziennikarz/Fotoreporter