O nas

OstrowMaz24.pl to lokalny portal internetowy. Jesteśmy obecni na wszystkich ważnych wydarzeniach w Ostrowi Mazowieckiej i regionie. Piszemy o polityce, kulturze, sporcie. Opisujemy ludzi z regionu, którzy osiągają sukcesy na całym świecie. Docieramy do najmniejszych miejscowości opisując problemy mieszkańców, interweniujemy w ich sprawie.

Istniejemy od 2011 roku. Trzon portalu stanowi kilkuosobowa redakcja oraz współpracownicy

Zależy nam, by być na wszystkich ważnych uroczystościach w Ostrowi Mazowieckiej i powiecie ostrowskim, dlatego zachęcamy do współpracy wszystkich, którzy działają na rzecz lokalnej społeczności. Przyjmujemy zaproszenia na wszelkiego rodzaju imprezy miejskie, szkolne, sportowe i firmowe. Zawsze po imprezie w naszym serwisie znajdziecie obszerną galerię zdjęć oraz rzetelną relację.

Jesteśmy otwarci także na gotowe materiały, które można do nas przesłać mailowo. Zostaną one zredagowane przez redakcję i umieszczone na stronie głównej.

Chętnie obejmiemy patronatem medialnym ciekawe imprezy. Pomożemy w promocji, zamieścimy zapowiedź oraz relację ze zdjęciami i nagraniami wideo. W zamian poprosimy wtedy o reklamę portalu podczas imprezy poprzez zamieszczenie naszego logo na plakatach promujących wydarzenie.

Masz problem, pomysł, a może chcesz się czymś pochwalić napisz lub zadzwoń do naszej redakcji tel. 459-350-920.

Redakcja

Cezary
Gołaś

Redaktor
naczelny

Tel. 459-350-920

Patryk
Barcikowski

Reklama
i ogłoszenia

Tel. 886-700-810

Mateusz
Połynka

Redaktor
sportowy

Tel. 799-810-700

Kamila
Dyga

Dziennikarz
fotoreporter

Bartosz Śledziewski

Dziennikarz
fotoreporter

 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.