ALPLA- Mechanik maszyn

Zdjęcie

ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 20 900 Pracowników w 181 zakładach na całym świecie.

Obecnie do naszego Zakładu w Ostrowi Mazowieckiej poszukujemy osoby na stanowisko:
MECHANIK MASZYN

Zakres obowiązków:
* usuwanie awarii maszyn i dokonywanie bieżącej konserwacji w celu zagwarantowania sprawnego działania linii technologicznych i utrzymania ciągłości produkcji w zakładzie produkcyjnym,
* dokonywanie analizy i lokalizowanie przyczyn awarii maszyn i urządzeń, ich diagnozowanie w celu zminimalizowania skutków i ograniczania czasu przestoju,
* dokonywanie przeglądów, konserwacji i napraw według ustalonych harmonogramów oraz prowadzenie ewidencji wykonywanych prac.

Wymagania:
* wykształcenie techniczne w zakresie mechanika,
* gotowość do pracy w systemie zmianowym,
* umiejętność czytania rysunków technicznych,
* znajomość zasad BHP podczas pracy z maszynami w ruchu.

Oferujemy:
* pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
* konkurencyjne wynagrodzenie,
* atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
* możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV z dopiskiem w tytule maila nazwy stanowiska i lokalizacji na adres: rekrutacja@alpla.com

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. Ust Nr 133 poz.883).

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Autor: Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp.z o.o.

Telefon:

Dodano: 13.01.2021, godz. 15:32

Ważne do: 20.01.2021

Wyświetleń: 92

ID: #97417

Edytuj