ALPLA- Pracownik gospodarki materiałowej

Zdjęcie

ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 20 900 Pracowników w 181 zakładach na całym świecie.

Obecnie do naszego Zakładu w Ostrowi Mazowieckiej poszukujemy osoby na stanowisko:
PRACOWNIK GOSPODARKI MATERIAŁOWEJ

Zakres obowiązków:
* obsługa podległych maszyn i urządzeń pomocniczych,
* zapewnianie odpowiedniej wydajności i efektywności podległych maszyn,
* przewidywanie i zapobieganie przestojom podległych maszyn,
* prowadzenie dokumentacji przychodu i rozchodu materiałów w tym materiałów przed oraz po regranulacji,
* zgłaszanie awarii/usterek maszyn i urządzeń do Działu Technicznego,
* utrzymanie porządku i stosowanie się do harmonogramu sprzątania w miejscu pracy.

Wymagania:
* wykształcenie średnie,
* umiejętność obsługi komputera,
* gotowość do pracy w systemie zmianowym- "czterobrygadówka",
* zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność,
* mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy:
* pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
* konkurencyjne wynagrodzenie,
* atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
* możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV z dopiskiem w tytule maila nazwy stanowiska i lokalizacji na adres: rekrutacja@alpla.com

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. Ust Nr 133 poz.883).

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Autor: Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp.z o.o.

Telefon:

Dodano: 13.01.2021, godz. 15:37

Ważne do: 20.01.2021

Wyświetleń: 115

ID: #97418

Edytuj