INŻYNIER KONSTRUKTOR - PRACA

Zdjęcie


Firma Hydro-Instal Ostrołęka poszukuje osoby na stanowisko - INŻYNIER KONSTRUKTOR
Oferujemy:
- umowę o prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- dużą samodzielność w działaniu,
Opis stanowiska:
- projektowanie i nadzór nad realizacją projektów z wykorzystaniem programu AutoCad, Inventor,
- opracowywanie dokumentacji technicznej i technologicznej (rys. wykonawczych, rys. montażowych, schematów blokowych, instrukcji obsługi, rys. dla klienta),
- tworzenie innowacyjnych rozwiązań,
- modyfikacja oferty firmy zgodnie z wymaganiami klienta i własną kreatywnością,
- współpraca z działem produkcyjnym oraz pozostałymi działami firmy,
Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe: mechanika i budowa maszyn lub podobne,
- praktyczna znajomość programu AutoCad i Inventor,
- doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora/projektanta/inżyniera (mile widziane w firmie produkcyjnej),
- znajomość rysunku technicznego,
- znajomość języka angielskiego,
- umiejętność pracy w zespole,
- dobra organizacja pracy własnej, chęć rozwoju zawodowego,
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres biuro@hydro-instal.pl z adnotacją:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji, CV i innych nadesłanych dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacji.
1. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, administratorem danych osobowych staje się Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. z siedzibą w Ostrołęce (07-410) przy ul. Bohaterów Westerplatte 111. Podanie danych jest dobrowolne, ale potrzebne do realizacji celów wskazanych w poszczególnych zgodach poniżej.
2. Podane dane mogą być udostępnianie innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji.
3. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody do czasu jej wycofania lub, w przypadku wyrażenia zgodny jedynie na udział w konkretnym procesie rekrutacji, do jego zakończenia.
4. Przetwarzanie danych może odbywać się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora w celu ustalenia, dochodzenia lub ochrony roszczeń do czasu ich ustawowego wygaśnięcia.
5. Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cofnięta w dowolnym czasie, nie wpływa to jednak na przetwarzanie, które miało miejsce do jej wycofania.
6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania przez administratora, a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez administratora oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
7. Kontakt z powołanym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: kontakt@hydro-instal.pl

Autor: HYDRO-INSTAL

Telefon: 029-764-51-68

E-mail:

Dodano: Wczoraj o 12:44

Ważne do: 08.07.2020

Wyświetleń: 11

ID: #89018

Edytuj