MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - PRACA

ZdjęcieFirma Hydro-Instal Ostrołęka poszukuje osoby na stanowisko - MONTER INSTALACJI SANITARNYCH I WENTYLACYJNYCH

Opis stanowiska:
? praca w zakresie montażu instalacji sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych,
? montaż systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
? montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej,
? montaż systemów grzewczych,
? biały montaż.

Wymagania:
? doświadczenie zawodowe w branży sanitarnej,
? wykształcenie kierunkowe lub pokrewne,
? umiejętność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym (mile widziane),
? umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
? umowę o pracę,
? pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z adnotacją: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji, CV i innych nadesłanych dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacji.
na adres biuro@hydro-instal.pl

1. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, administratorem danych osobowych staje się Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. z siedzibą w Ostrołęce (07-410) przy ul. Bohaterów Westerplatte 111. Podanie danych jest dobrowolne, ale potrzebne do realizacji celów wskazanych w poszczególnych zgodach poniżej.
2. Podane dane mogą być udostępnianie innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji.
3. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody do czasu jej wycofania lub, w przypadku wyrażenia zgodny jedynie na udział w konkretnym procesie rekrutacji, do jego zakończenia.
4. Przetwarzanie danych może odbywać się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora w celu ustalenia, dochodzenia lub ochrony roszczeń do czasu ich ustawowego wygaśnięcia.
5. Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cofnięta w dowolnym czasie, nie wpływa to jednak na przetwarzanie, które miało miejsce do jej wycofania.
6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania przez administratora, a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez administratora oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
7. Kontakt z powołanym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: kontakt@hydro-instal.pl

Autor: HYDRO-INSTAL

Telefon: 029-764-51-68

E-mail:

Dodano: Wczoraj o 12:28

Ważne do: 08.07.2020

Wyświetleń: 31

ID: #89015

Edytuj